Пляж не облаштований, рятувального поста не передбачається: ціна обіцянок міського голови Ігоря Пальонки

07.04.2023 | Статті

Переглядів: 125

До відкриття купального сезону ще є час, натомість володимирський міський голова Ігор Пальонка завчасно  видав розпорядження Про безпеку відпочиваючих на водних об’єктах Володимир-Волинської міської територіальної громади, датоване 30 березня.

Спершу спало на думку, що в цьому документі очільник громади таки передбачить кардинальні міри та заходи, аби люди не гинули на воді. Принаймні, створить рятувальний пост з числа професіоналів. Однак….

У вищезгаданому розпорядженні ключовими словами є: узгодити, організувати, врахувати та рекомендувати. Тобто, узгодити з поліцією, організувати  заняття з дітьми, врахувати аналіз води та рекомендувати надзвичайникам провести роз’яснювальну роботу в місцях відпочинку. Одним словом, все звелося до банального бла-бла.

Позаминулого року, після того як втопилося троє людей, а минулого року у січні втопилася 13-річна дитина, володимирські можновладці активізувалися та пообіцяли серйозніше віднестися до безпеки на воді. Про це видання знайомило читачів у публікації  Після того, як загинули люди, Ярослав Матвійчук пообіцяв офіційних рятувальників на неіснуючому пляжі.

Як наголосив на той час Ярослав Анатолійович, «ми визначаємося, що будемо наймати рятувальників, щоб вони чергували. Поки що визначаємо одне місце – поблизу мосту (дитячий пляж). Може визначимо ще одне місце. Це буде оплачуватися за рахунок коштів міського бюджету».

Пляж ніби трохи окультурили, реалізувавши один з громадських проектів. Коштів у громаді вистачає, подекуди не знають, куди їх витрачати, виписуючи собі стотисячні премії та по дві матеріальних допомоги. Вкидають у ремонт службових вбиралень та кабінетів. А ось про створення поста   рятувальників  на пляжі – питання для влади, як виявляється, поки що закрите. 

09 вересня минулого рокуВідбулось позачергове засідання комісії ТЕБ та НС, на якому «міський голова Ігор Пальонка зауважив, що через війну цього року, на жаль, не вдалось облаштувати відповідно до всіх вимог міський пляж, зокрема рятувальними постами, тож він поки що вважається офіційно невизначеним місцем для купання. Проте у майбутньому планується провести відповідну роботу з приведення пляжу до належного стану»

А ось коли настане це майбутнє – не уточнив. Хоча зважаючи на ним же видане березневе розпорядження, безпека на водоймах – рук самих відпочиваючих. Як і благоустрій на пляжі, куди згодом таки потягнуться місцеві мешканці. Не зважаючи, що й цього року руки влади до його облаштування таки не дійдуть. Не на часі – як навчилися відповідати чиновники, коли їм задають незручні запитання.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини