Поки у країні війна, влада продовжує витрачати бюджетні кошти на ремонти кабінетів

04.11.2022 | Статті

Переглядів: 763

У переддень засідання виконавчого комітету Володимирської міської ради відбулось засідання бюджетної комісії, на якому розглянуто декілька фінансових питань, які згодом стали ключовими змінами у бюджеті міста.

Зокрема, як вказано на сайті ради, «керуючись бюджетним запитом керівниці управління з гуманітарних питань, з місцевого бюджету передбачається виділення понад 361 тисячі гривень на ремонт залу засідань та приймальної управління, адже ці приміщення нині у плачевному стані через сирість та грибок».

За певний час на сайті Дозорро (https://dozorro.org/tender/UA-2022-10-21-009459-a?_ref=search#tende) управління з гуманітарних питань оголосило тендер на поточний ремонт з усунення аварій в коридорі та кабінеті управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради , очікувана вартість якого 361 357 UAH з ПДВ. Початок аукціону 07 листопада. 

Звучить переконливо, якби не одне «але». По-перше: що ж ремонтуватимуть в управлінні: коридор, кабінет чи зал засідань з приймальною керівниці? Кому ж вірити? Сайту ради чи оприлюдненні на сайті  закупівель?

По-друге. В даний час постало гостро питання економії енергоносіїв, ліміти газу місту врізані на 10 відсотків. Промислові підприємства на порозі переходу на нічний економний режим роботи.  Не виняток, що розпочнеться подача електроенергії за графіком. Навчання у школах здебільшого  в режимі онлайн. Для кого слугуватиме зала засідань?  Невже, як зазначено на сайті міста, постала гостра потреба у проведенні заходів, спрямованих на інтеграцію внутрішньо переміщених осіб у той час, коли у соціальній мережі для цих осіб просять допомогти меблями, побутовою технікою та одягом? Підшукують житло. А влада активно взялася за ремонти коридорів та приймальнь начальства…..

Останнім часом з міського бюджету все частіше виділяються чималі кошти на ремонти. Складається враження, що до початку війни службові приміщення як військові, так і бюджетної сфери ще могли функціонувати, а під час війни, зокрема, перед завершенням бюджетного року миттєво прийшли у непридатний стан. В чому ж причина? Невже мільйони, які надходять з відрахувань заробітних плат військових, які боронять державу, почали муляти очі влади настільки, що варто їх витрачати на ремонти та інші роботи, виконання яких можна було проводити після завершення воєнних дій?  

Яскравим прикладом необдуманих дій влади є нещодавня «знакова» для міста подія:  У «Слов’янському» парку встановили новий ігровий комплекс, який коштував бюджету півмільйона гривень. Головні особи дійства – міський голова Ігор Пальонка, народний депутат Ігор Гузь  – доволі оптимістично позують поблизу ігрового майданчику «Хортиці». Справа хороша. Але не сьогодні….

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини