Поки жінка дивилася з дітьми телевізор, працівники газової компанії проникли через сусідський паркан на подвір’я і перекрили газ

02.04.2021 | Статті

Переглядів: 22

У селі Охнівка Володимир-Волинського району газовики проникли на приватну територію без згоди господарів і запломбували газовий кран у будинку, мотивуючи, що є витік газу. У будинку проживає жінка з трьома малолітніми дітками 8 та 6 років і три місяці. Чоловік майже з самого початку війни в Україні знаходиться у зоні бойових дій. Для того, аби запломбувати кран, вони увійшли на чуже подвір’я, перестрибнувши сусідський паркан і пройшли попід вікнами будинку. Разом із тим, встигли опломбувати трубу і в сусідів. Жінка з мамою та малечею у той час дивилися телевізор і не бачили непроханих гостей. Помітили вже тоді, як вони втікали. Про це написала Olga Kalishenko на своїй сторінці у Фейсбук.

Господиня пані Оксана вибігла, щоб дізнатися, хто такі, і що роблять у неї вдома? На що ті відповіли, що є працівниками газової служби і додали, що давно намагаються потрапити на їхнє подвір’я, але господарі переховуються. Жінка стала заперечувати, бо вона постійно знаходиться вдома з дітками, і ховатися її немає чого і від кого. Працівниця газової служби на запитання, за що запломбували кран, відповіла, що є витік газу, і одразу почала говорити про борг та питати, коли востаннє подавали показники? Мама трьох діток пояснила, показники надавала двом чоловікам, які минулого місяця приходили до них додому. І готова ще раз надати. Зі слів Оксани Каляшенко, вона пішла до хати, щоб відзняти нові, але коли вийшла, машина вже поїхала, на паркані залишився акт, що газ запломбований. Жінка длише встигла сфотографувати автівку.

Оксана була змушена викликати поліцію. Правоохоронці прибули за лічені хвилини і прийняли заяву. Жінка вкрай обурена діями працівників. Вона говорить, що борг є невеликий, але не з її вини. Крім того, вона вирішила це питання з усіма службами, утім числі й газовою. За усі місяці справно сплачує комунальні послуги, користується пільгами, оскільки чоловік є учасником війни. Тому проблем немає.

– Я б може б не писала нічого, і не викликала поліцію, якби мені все пояснили, а не втікали, – зізнається дружина військовослужбовця. – Але дії працівників газової компанії змусили захищатися. Як можна проникнути на чужу територію без згоди господарів? Але якщо й проникли, і кажуть, що шукали нас, чому не можна постукати у двері чи вікно? А крадучись, запломбувати газ у будинку, де є малолітні дітки, до того ж в опалювальний період, і утікати. Хто за це має відповідати? І яке право мають так себе поводити працівники компанії, які, до слова, не надали жодних документів, я навіть не знаю, чи це справді були газовики, бо за кілька хвилин селом їхала інша машина, яка вмикала газ у сусідів.

“Люди, крик серця. Сьогодні близько 14:00 до нас через городи та квітник, через огорожу переліз якийсь чоловік та запломбував нам газову трубу, пояснючи, що витік газу. Ми дивилися фільм і не чули, щоб вони нас гукали. На подвір’ї собаки і вони сказали, що не можуть до нас попасти вже більше тижня, хоча ми бачили неодноразово їхнє авто, вони проїжали біля нас і бачили нас. Я їм кажу, що визву поліцію, вони сказали добре, потім щоб дала показник, і поки я пішла за телефоном і показником, почали тікати. Я встигла сфотографувати авто. Зі мною на контакт вони не йшли. Показувати де саме витік газу не захотіли. Серед них були дві жінки, одна з них білява та два чоловіки. Я дякую нашим працівникам поліції за швидку реакцію, за те що захистили мою сім’ю. В мене троє маленьких дітей, та мій чоловік вже 5 років на війні. За що???? Люди, боріться за себе, подивіться що коїться….вони знищують нас! Розповсюджуйте цей допис, щоб ваші родини та друзі змогли захистити себе та не боялися!!!!”, – йдеться у дописі.

Варто нагадати, це не поодинокий випадок, де працівники газу в опалювальний період під приводом витоку газу пломбують газову трубу. Про це йшлося у публікації У Володимирі працівник “Волиньгазу” застосував силу до учасника бойових дій через те, що той намагався не дати перекрити газ у своєму будинку. На сесії Володимир-Волинської міськради депутати направили звернення до антимонопольного комітету України, нардепа Ігоря Гузя, прокуратури Волинської області, прем’єр-міністра України, вжити невідкладних заходів щодо вирішення ситуації, пов’язаної з безпідставним відключенням побутових споживачів від постачання газу, заборонити операторам відключення і притягнути винних до відповідальності. Однак поки відповіді немає. Чесно кажучи, терпіння людей на межі. Центральна влада бездіє, а приватна структура, якої взагалі немало б бути, як і інших, які мають у власності надра, що знаходяться на території України та належать народу, а не олігархам, що приватизували їх, займається свавіллям. Хто має захистити людей від подібних випадків? Якщо далі так піде, вони будуть захищати себе самі. Але чи не призведе це до непередбачуваних наслідків?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини