Порушив закон – відповідай по повній!

11.02.2016 | Статті | перегляди:

Як розповіли у Володимир-Волинському місцевомі центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, до них у жовтні минулого року за допомогою звернулася жителька міста Нововолинська. Йшлося про порушення її трудових прав.

         Справа в тому, що з липня 2012 року по лютий 2013 року клієнтка працювала в кафе, власник (підприємець) якого порушив вимоги законодавства про працю. А саме: не уклав іх жінкою трудовий договір, при прийнятті на роботу та звільненні з роботи не було внесено запис у трудову книжку, не виплачено заробітну плату у повному розмірі, затримано розрахунок при звільненні. У 2013 році жінка звернулася до суду з позовом. Факт грубого порушення законодавства про працю фізичною особою-підприємцем  було встановлено вироком Нововолинського міського суду від 17.07.2013 року.

Володимир-Волинським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги клієнтці призначили адвоката Олександра Кравчука, для представництва інтересів цієї жінки в суді.  Під час судового засідання адвокат Олександр Кравчук зміг довести кожну обставину недотримання конституційних прав та законних інтересів працівниці.

         2 грудня 2015 року рішенням Нововолинського міського суду позов жінки було задоволено повністю. Отож, підприємця зобов’язали внести записи у трудову книжку клієнтки, а також стягнули в користь клієнтки заборгованість із заробітної плати в сумі 4259 грн та 38187 грн середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні.

Нагадуємо, що у Володимирі-Волинському відкрито центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги для жителів місцевих громад Володимир-Волинського, Горохівського, Іваничівського, Локачинського, Любомльського, Шацького районів, міст Нововолинська та Володимира-Волинського. У цьому центрі безкоштовно можна отримати юридичну консультацію та правову інформацію, а незахищеним категоріям осіб надаються послуги адвокатів для представництва їх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях.

         Центр знаходиться за адресою: м.Володимир-Волинський вул. Устилузька, 19, тел.(03342) 3-80-11, 3-80-16, Skype-зв’язок: Володимир-Волинський МЦ з НБВПД.

 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини