Про графіки та нові маршрути по місту

27.07.2021 | Статті | перегляди:

На брифінгу у першого заступника Володимир-Волинського міського голови Ярослава Матвійчука піднімалася тема маршрутних перевезень, зокрема зриву графіків.

Подібне запитання до влади, скоріш за все, викликав пост екс-заступниці міського голови Лариси Кулікової у ФБ-спільноті «Маршрутка Володимира-Волинського». У ньому вона особисто звернулася до Ярослава Матвійчука, щодо актуалізації розкладів руху маршруток. Як зазначила Лариса Володимирівна, раніше з цим питанням особисто до чиновника зверталися жителі міста, подавався депутатський запит. На жаль, достукатися так і не змогли. Ярослав Матвійчук наголошував, що

«зміни до розкладу руху маршрутів не вносилися і графіки руху на зупинках є актуальними».

Однак фото авторки поста доводить, що графіки руху переглядаються перевізниками без узгодження з владою міста. І пояснити цю ситуацію Ярослав Анатолійович поки що не зміг.

На сьогодні зроблена електронна карта всіх маршрутів, яку мають підв’язати під сайт. Швидше всього, міської ради.

Спільно з старостами округів, зі слів чиновника, опрацьовуються діючі та вносяться нові пропозиції щодо введення нових та продовження існуючих маршрутів. Однак, конкретно за якими напрямками та номери маршрутів Ярослав Матвійчук не назвав.

Крім цього, планується зустріч з перевізниками, щодо закупівлі сучасної техніки. Оскільки нинішній міський пасажирський транспорт не відповідає якісним критеріям.

Нові зупинки громадського транспорту, які з’явилися на вул. Устилузькій, мають оснастити графіками маршрутних перевезень та смітниками.

“Зупинки, що встановлені на вул. Устилузькій, не були передбачені кошторисною документацією. Тобто, вони стали своєрідним подарунком місту. Однак, безгосподарними вони не будуть. Їх передадуть у комунальну власність. Щодо заміни на центральних вулицях Володимира-Волинського діючих зупинок на аналоги польським, питання поки що відкрите. Це надто дороговартісний проєкт”, – наголосив Ярослав Матвійчук.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини