Понеділок, 19 жовтня 2020, 17:50

Про проєкти, благодійність та депутатську діяльність Максима КЛИМ’ЮКА

25.09.2020 | Статті | перегляди:

  Депутата Володимир-Волинської міської ради Максима КЛИМ’ЮКА у місті знають не тільки як народного обранця, а і як активного жителя міста та благодійника. Ось уже кілька років поспіль він піклується про родини, у яких виховуються дітки з обмеженими можливостями, підтримує людей похилого віку й тих, хто просто потребує допомоги. Бере участь у громадських проєктах та організовує різноманітні заходи.  

    «Турбота взамін на любов». Проєкт із такою назвою стартував у 2016 році, його авторкою є Оксана САПІГА. Він спрямований на підтримку дітей з інвалідністю. Триває він і досі завдяки депутату міськради та керівнику ГО «Реверс» Максиму КЛИМ’ЮКУ, який є організатором усіх заходів.

-На жаль, сім’ї, які виховують діток з обмеженими можливостями, волею долі опинилися в ізоляції від суспільства. Мені дуже хочеться, щоб вони відчули турботу про себе та відірвалися від щоденних проблем, – говорить Максим Клим’юк. – Тому разом з авторкою Оксаною Сапігою для початку розшукали такі родини та познайомилися із ними. Зізнаюся, деякі батьки насторожено поставилися до нас, і я їх розумію. Адже у наш час ніхто нічого безкорисно не робить. А ми запропонували їм підтримку. І коли почали приходити на зустрічі й проводити час разом з іншими  родинами, у яких зростають такі ж самі дітки, обмінюватись досвідом щодо лікування, реабілітації, зрозуміли, – вони не одні.  Ми, організатори, своєю чергою, робили усе можливе, щоб усім було цікаво. 

   Перше спільне знайомство відбулося у парку Славянському, де для дітвори організували розваги. Потім були цікаві та пізнавальні поїздки в урочище “Фасти” на кінну ферму. Не тільки діти, а й дорослі мали можливість покататися на конях й просто гарно провести час. Відвідали Рівненський зоопарк. Неможливо було словами передати ті емоції, які переживала малеча під час екскурсії. Адже вона не тільки мала можливість побачити різноманітних екзотичних тварин, а й погодувати їх. Згодом була оленяча ферма, від якої усі були у захваті. За чотири роки кількість родин щоразу  зростає. За цей проміжок часу вони стали справжньою сім’єю.

  Ніхто не залишається без уваги. Максим Клим’юк  докладає усіх зусиль, щоб підтримати кожного учасника. Хтось потребував коштів на лікування, комусь була потрібна реабілітація, а хтось просто мріє про альтанку, у якій міг би збиратися з друзями та гарно проводити час. Так, для Ані Малишевої приємною несподіванкою став подарунок від депутата – альтанка, про яку вона мріяла.

  Поїздки на озеро Світязь, відпочинок на природі, біля басейну, святкові фото сесії, і це далеко не повний перелік заходів, які продовжує організовувати Максим Клим’юк для родин, які потребують турботи і підтримки.

-Проєкт перетворився на частину життя, спільну родинну справу окремих категорій містян. Ці люди стали для мене близькими, вони довіряють мені, радяться зі мною, звертаються, коли їм потрібна допомога, і я не можу їх зрадити, – говорить Максим Клим’юк. – Дехто називає це піаром. Таким людям пропоную долучатися й піаритися разом зі мною.

  Зібрати талановитих людей на одній сцені вдалося Максиму Клим’юку у рамках проєкту «Битва талантів». Захід настільки сподобався містянам, що було вирішено провести його у кілька турів. На жаль, карантин завадив проведенню третього туру, але він відбудеться одразу по його завершенні.

Усі учасники проєкту були відзначені подарунками, чимало з них отримали цікаві пропозиції від представників журі, у складі якого були керівники модельного бізнесу,  модельєри, викладачі вокалу. Перший переможець конкурсу Сергій Лященко, який запам’ятався глядачам грою на музичному інструменті – дудук,  здобувши перше місце і грошовий приз, здійснив свою мрію – побував у Вірменії, де мав нагоду познайомитися з майстрами, які виготовляють дудук.

Благодійна акція  «Ми поруч» стартувала з початком карантину, напередодні Великодня. Її ініціаторами є ГО “Реверс”, ВПЦ “3 полк” та СК “ГРІМ”. Одним з організаторів виступив Максим Клим’юк. У рамках акції пропонувалися  безкоштовні послуги доставлення. Людина, яка не мала можливості самостійно вийти з дому, або особи, котрі, є найбільш вразливими до хвороби, і яким рекомендується не відвідувати заклади, де є скупчення людей, могли зателефонувати та замовити продукти, ліки та інші засоби гігієни.

 Акція знайшла підтримку в обличчі небайдужих людей міста. До неї долучилися підприємці. Загалом, послугами благодійників скористалося понад півсотні людей.

  З початком карантину Максим Клим’юк одним із перших підтримав медиків. Кілька сотень захисних масок передав разом з однодумцями для 14 ОМБр імені князя Романа Великого та ЗРП, а також lkz інфекційноuj відділеннz.     

   Як депутат міськради  виконав свій моральний обов’язок – домігся прийняття програми фінансової підтримки онкохворих дітей. Нею уже скористались п’ятдесят родин – страшна цифра, хотілося б, щоб її взагалі не було, але, на жаль, хвороба ця надто підступна. «І якщо без майданчиків та доріжок можна прожити, то ціна  дороговартісних ліків для таких сімей часто дорівнює ціні життя» – зазначає він.

   Окрім того, домігся проведенню водогону по вулиці Броварній. По вулиці Князя Василька нарешті спільно з жителями добилися ремонту двору, а також вдалося розвязати проблему з твердим покриттям на вулиці Садовій.  Неодноразово брав і продовжує брати участь у громадських проєктах. Так, у цьому році був реалізований один із них –  «Володимир – основа християнської моралі ”. Скульптуру у вигляді розгорнутої Біблії, на сторінках якої викарбувані десять заповідей, можна побачити у центрі міста поруч з міською радою. У парку імені Гагаріна встановити лавки, а на одній з вулиць – обмежувачі руху. Наступний – мурал, присвячений героїчній 51 ОМБр, який планується зобразити на одному з будинків у військовому містечку, реалізовуватиметься у 2021 році.

  Максим Клим’юк завжди підтримував та підтримує молодь. Переконаний, що майбутнє за нею. Разом з її активними представниками організовує різноманітні заходи, пов’язані як зі спортом, так і з благодійництвом. Робить це не задля піару, не перед виборами, а упродовж кількох років. Запевняє, що робитиме завжди. А тим, хто звинувачує його у піарі, пропонує долучатися до команди і творити добро разом.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини