При ремонті басейну та роздягальні Володимирського ЦФЗН «Спорт для усіх» правоохоронці підозрюють розкрадання коштів

07.06.2023 | Статті

Переглядів: 202

Два місяці тому видання «Володимир Медіа» інформувало читачів, що За результатами ремонту покрівлі дитячо-юнацької спортивної школи імені Олексія Зінкевича у Володимирі відкрито кримінал: попередньо привласнено 120 тисяч гривень.

І ось чергова порція криміналу, пов’язаного зі спортивними спорудами Володимира.  30 травня  Слідчий суддя Володимир-Волинського міського суду видав Ухвалу, якою задовольнив клопотання слідчого СВ Володимирського РВП ГУНП   про проведення огляду щодо «Поточного ремонту з усунення аварій басейну Володимирського центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх»   та виконання робіт «Поточного ремонту з усунення аварій роздягальні (з вбиральнею та душовою кімнатою) спорткорпусу з галереєю приміщення Володимирського центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх»   з метою перевірки на відповідність проектно-кошторисній документації, ДБН та інших стандартів у сфері будівництва, актам виконаних будівельних робіт примірної форми КБ-2в, а також відібрання зразків будівельних матеріалів для проведення відповідних досліджень.

Відомості за даним фактом внесені прокурором Володимирської окружної прокуратури за № 42023032060000015 від 13.02.2023 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України тобто привласнення чи розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем вчиненні у великих розмірах.

Клопотання слідчого обґрунтовує тим, що службові особи Володимирського центру фізичного здоров`я “Спорт для всіх” та ТОВ “Рай Буд”, діючи в умовах воєнного стану, під час виконання робіт із поточного ремонту та усунення аварій басейну у листопаді-грудні 2022 року, шляхом завищення вартості та об`ємів виконаних робіт заволоділи бюджетними коштами в сумі близько 87 тис. грн.

Слідчий зазначає, що в ході досудового розслідування отримано оперативну інформацію, що вказані будівельні роботи проводилися із грубими порушеннями Державних будівельних норм України, а також на об`єктах виконано роботи із будівельних матеріалів, що різняться із матеріалами, що вказані в актах виконаних робіт, що призвело до розтрати бюджетних коштів в великих розмірах.

Окрім того, під час проведення робіт, предметом яких є об`єкт «Поточний ремонт з усунення аварій роздягальні (з вбиральнею та душовою кімнатою) спорткорпусу з галереєю приміщення Володимирського центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх»,   технічний нагляд здійснювався неналежним чином, а службові особи замовника ніяким чином не контролювали проведення будівельних робіт. Підписання актів виконаних робіт відбулося із внесеними завідомо неправдивими відомостями, що призвело до розтрати бюджетних коштів у великих розмірах.

Строк дії ухвали один місяць з дня постановлення ухвали. Ухвала слідчого судді про проведення огляду підлягає обов`язковому виконанню.

Поряд з цим, низкиницьке ТОВ “Рай Буд”, керівником якого є Цаан Юхим Ламбертович,  29 травня підписало договір з Володимир-Волинським педагогічним фаховим коледжем ім. А.Ю. Кримського на поточний   ремонт з усунення аварії в приміщенні медичного пункту для тимчасової ізоляції пацієнтів з ознаками інфекційних хвороб вартістю майже 300 тисяч гривень; 30 травня із комунальним підприємством «Центр первинної медичної допомоги»  Володимирської міської ради на поточний ремонт приміщення володимирської АЗПСМ №2   (тамбур та сходова клітка) вартістю майже 200 тисяч гривень.

«Рай Буд» на чолі з керівником три роки тому  засвітилися у кримінальному скандалі, проте гуманний суд Ухвала «звільнив директора від кримінальної відповідальності у зв`язку із дійовим каяття підсудного».

Як кажуть, «The Show Must Go On» !Звісно, чим завершиться нинішня  кримінальна епопея – важко спрогнозувати. Будемо слідкувати за розвитком подій та повідомляти читачів.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини