Питання заборони будівництва підприємства з переробки відвалу породи на території Литовезької ОТГ стало номером один в команді нардепа Ігоря Гузя у 2021 році

11.01.2022 | Статті | перегляди:

Щоразу помічник народного депутата Ігоря Гузя – Андрій Бокоч з групою підтримки з Нововолинська та прилеглих сіл з’являється в Литовежі на сесії сільської ради та влаштовує «розбірки», так звану «словесну розправу» над «неслухняною» головою Литовезької ОТГ Оленою Касянчук та депутатами громади.

Не обійшлося без візиту і останньої сесії минулого року. Цього разу обійшлося без образ, натомість звучали закиди про невиконані обіцянки, дані обласному керівництву щодо оголошення громадських слухань.

Ми постійно приїжджатимемо на сесії, – звернувся Андрій Михайлович. – План їх проведень наступного року ми вже знаємо. 9 грудня в кабінеті голови обласної ради у присутності голови ОДА головою Литовезької ОТГ Оленою Касянчук було запевнено, що 22 грудня в порядок денний сесії ради буде включено питання оголошення початку процедури громадських слухань. Олена Касянчук пообіцяла це зробити. Але я його не бачу. Надіюся, що воно буде винесено, і в січні розпочняться громадські обговорення. Я впевнений, що депутати і голова почують думку тисячі людей.

На фото: Виступ Андрія Бокоча на сесії Литовезької сільської ради

У відповідь Олена Леонідівна наголосила, що напередодні сесії була розмова з головою Волинської обласної ради щодо внесення питання громадських слухань на сесію Литовезької ОТГ.

Ми зважили усі «за» та «проти» і вирішили, що для того аби провести громадські слухання, варто дотриматися певної процедури, – наголосила пані Олена.

– Після того як інвестор звернеться до нас з проханням виділення чи передачі земельної ділянки, Литовезька сільська рада надасть дозвіл про розробку детального плану території та виступить його замовником. Тільки після цього можна оголошувати громадські слухання. Шановні «гості», ви спонукаєте мене до вчинення незаконних дій, бо так захотілося Андрію Михайловичу. Ви здійснюєте на нас тиск і заставляєте нас прийняти неправомірне рішення. Цього не буде.  Я особисто сама підпишуся проти цементного заводу, про який ви постійно наголошуєте. Бо там його не буде.  

На фото: Виступ Олени Касянчук на сесії Литовезької сільської ради

Підтримати голову Литовезької ОТГ прибув голова громадської ради при Володимир-Волинській РДА Максим Клим’юк, котрий зазначив у своєму виступі, що після децентралізаційних процесів кожна громада повинна самостійно визначати напрямки своєї життєдіяльності.

Ваш голова і депутатський корпус не є призначеними ні депутатом Верховної ради, ні керівництвом області, а обрані жителями громади, які доручили  працювати на благо виборців згідно чинного законодавства. На жаль, для деяких політичних гастролерів маніпуляція і  тиск є звичними методами роботи. Але я впевнений, що ви відстоїте своє право самостійно приймати рішення в інтересах громади на своїй території. А якщо хтось  ними не задоволений, нехай подає до суду.

На фото: Виступ Максима Клим’юка на сесії Литовезької сільської ради

Коли гості впевнилися в тому, що порядок денний не буде доповнюватися проектом рішення по громадських слуханнях, в хід пішла так звана «важка артилерія». Представники шахтарського міста, які прибули з Бокочем, почали словесний наступ ні про що, вкотре доводячи, що гроші треба відпрацьовувати.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини