Радницею володимирського міського голови призначена екс-помічниця донецького нардепа

27.06.2021 | Новини, Статті | перегляди:

У новоствореній  структурі  виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради на одну штатну одиницю побільшало: введено посаду радника міського голови, на яку призначено Юлію Коваленко – уродженку Донецької області, котра, як наголосив Володимир-Волинський міський голова Ігор Пальонка,  прийнята по договору на один місяць для підсилення інформаційного відділу.

Юлія Коваленко переїхала у Володимир-Волинський з Донецької області. Має досвід в організації багатьох заходів, була помічником нардепа. Призначена для підсилення інформаційного відділу. Плануємо залучити до організації святкування дня міста“, – ось так скупо прокоментував призначення   радниці та її функціональні обов’язки міський голова Ігор Пальонка.

Ознайомившись з інформацією, котру пані Юлія поширює у відкритому доступі, їй 31 рік. Проживала в місті Волноваха. Навчалася в Донецькому державному університеті, була помічницею обраного за списком партії «За майбутнє» по округу №60 Донецької області  народного депутата Дмитра Лубінця.

Як пояснила пані Юлія свій переїзд на Волинь, вона має на меті почерпнути досвід володимирського самоврядування та поділитися набутим. Поряд з тим, братиме участь в підготовці та організації різноманітних заходів, у тому числі фестивалю «Княжий».

Інформаційний відділ, точніше відділ зв’язків з громадськістю, укомплектований  двома штатними одиницями. На нашу думку – це достатній ресурс для інформування володимирчан про діяльність влади. І введення додаткової посади радника міського голови для організації  шоу та свят – звучить непереконливо. Для проведення фестивалів типу «Княжого» у Володимирі-Волинському достатньо структур: гуманітарне управління та туристичний центр. 

Штат виконавчого комітету й досі не укомплектований. Як зауважив міський голова Ігор Пальонка,  ключові управління після реорганізації вже сформовані, працівники приступили до виконання службових обов’язків. На часі завершення  процесів у гуманітарному управлінні, конкурс на керівника якого відбудеться найближчими днями. 

“До середини липня штати усіх структурних підрозділів працюватимуть у повному складі”, – наголосив Ігор Анатолійович.

Ми неодноразово піддавали критиці минулу владу за роздування штатів. Про це постійно наголошували окремі депутати минулого скликання. Але подібне укомплектування структурних підрозділів, яке активно запроваджує нинішня керівна ланка «За майбутнє», не піддається жодному порівнянню.  

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини