Розгорівся скандал навколо капремонту майданчику у Володимир-Волинській ЗОШ №2, ремонтом якого займалася фірма Гузя

19.08.2021 | Статті | перегляди:

В соцмережі ФБ, на сторінці спільноти «Володимирінфо» опублікована доволі таки цікава світлина: подерте поліуретанове покриття на спортивній площадці Володимир-Волинської ЗОШ №2. Громадськість міста почала бити на сполох, адже капітальний ремонт не встиг завершитися, як у покритті спортивного майданчику з’явилися величезні рвані отвори.

Зазирнувши на сайт DoZorro: Моніторинговий портал публічних закупівель, віднайшли усю інформацію про спрощену тендерну закупівлю по капітальному ремонту спортивного майданчику Володимир-Волинської ЗОШ №2, аукціон за якою завершився 18 березня нинішнього року. Очікувана вартість робіт 765 157 гривень з ПДВ, сума договору 649 999 гривень.

На аукціон зайшло декілька учасників:

УчасникПервинна пропозиціяОстаточна пропозиціяДокументи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ВОЛИНЬЕКОБУД” 724 281.04 UAH з ПДВ649 999 UAH з ПДВДокументи
ФОП Недбай Віктор Вікторович 761 604 UAH з ПДВ650 000 UAH з ПДВДокументи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КОНТРАКТСТРОЙ УКРАЇНА” 760 000 UAH з ПДВ719 500 UAH з ПДВДокументи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ІНТЕРРОУД” 749 134.01 UAH з ПДВ720 000 UAH з ПДВДокументи
ПП “МП Сантехмонтаж” 750 394.20 UAH з ПДВ746 000 UAH з ПДВДокументи

Після розкриття пропозицій, переможцем обрано, як і варто було  цього очікувати з різницею в одну гривню, ТзОВ «Волиньекобуд» – сумнівну Смідинську фірму, яку тісно пов’язують з народним депутатом Ігорем Гузем. Про це видання інформувало читачів у попередній публікації  Як будівельна фірма, наближена до Ігоря Гузя, «розбудовує» Володимирщину, освоюючи кошти підконтрольних нардепу громад.

Технічний нагляд по капітальному ремонту спортивного майданчику вів Юрій Крась, колишній начальник Департаменту житлово-комунального господарства Луцької міськради, котрий звільнився з займаної посади після історії з кримінальним запахом за втручання Центру протидії корупції. Ця громадська організація добилася виявлення порушень під час розпилу 5 млн. на ремонт вулиці в Луцьку.

Як стало відомо, за виконані роботи ТзОВ «Волиньекобуд» 24 травня отримало аванс, а 26 липня – повний розрахунок  за договором №03/21 від 30 березня.

Після публікації в соціальній мережі, з’явився коментар очільника відділу освіти В’ячеслава Петрука, котрий наголосив, що

«Факт неякісного виконання робіт, зокрема, укладання поліуретанового покриття, було виявлено на минулому тижні. Одразу було повідомлено представника технагляду по даному об’єкту та підрядника. Факт неякісного виконання робіт зафіксовано… очікуємо приїзд виконавців робіт по укладанню даного покриття»

Проте, гроші пішли, а ось роботи виконані не лише з грубими порушеннями та з використанням дешевих матеріалів, а й без належного технічного нагляду.

Ось тільки чи застосує ЗОШ №2 до ТзОВ «Волиньекобуд» передбачені штрафні санкції за порушення підрядником зобов’язань за Договором? Там чітко вказано, що

«У разі виявлення недоліків (дефектів) у роботах, а також у разі порушення строків усунення недоліків (дефектів), виявлених замовником або контролюючими органами протягом гарантійного строку експлуатації, сплачує штраф у розмірі 3% від ціни за Договором»

Наостанок. Не за горами 1 вересня. Народний депутат Ігор Гузь, котрий так любить піаритися на відкритті подібних об’єктів, розказував би на урочистій лінійці про те, як він дбає про дітей та їх здоровий спосіб життя. Ось тільки цього разу вийшов ляп: його фірма добрячого дала маху. Підвела народного депутата, як кажуть, під монастир.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини