Розслідування з аудіодоказами щодо будівництва сміттєзвалища у Володимирі-Волинському анонсував Тарас Сватко

18.10.2020 | Статті

Переглядів: 6

Громадський активіст Тарас Сватко на своїй сторінці у Фейсбук опублікував анонс проєкту “По той бік закону” – відео”Гроші на смітник”, у якому йдеться про розслідування справи щодо будівництва сміттєзвалища. У дописі він зазначив, що аудіозаписи, які автор називає “зброєю”, і уривки яких можна почути у відео, йому надав директор КП “Полігон” Олександр Козичко та попросив оприлюдними їх у випадку, якщо з ним щось трапиться. Тарас Сватко також говорить, що керівник підприємства щиро каявся у вчиненні ганебних вчинків. І додає, що обидва грали свої ролі.

“І так, друзі, попереджаю. Можливо, для когось з вас цей текст буде шокуючим. Перепрошую за те, що витримував довгу паузу і не публікував отримані матеріали. Дотримувався правил гри, яку ми спільно вели з Олександром Івановичом Козичко. Я мав дочекатись закриття кримінального провадження по будівництву сміттєзвалища, щоб ще раз довести нікчемність правоохоронної системи. В цьому місяці справу було закрито. Отож, поїхали…

Найперше, хотів би принести щирі співчуття родині загиблого (і це не опечатка). Не міг цього зробити раніше через причини описані вище. За кілька місяців до трагічної загибелі ми дуже багато спілкувались з Олександром Івановичем. Я його не впізнавав. Це була наче інша людина. Напевно, щось-таки він відчував… У розмовах Іванович щиро каявся, розуміючи, що вчиняв ганебні вчинки, прощення яким немає… До цього я думав, що багато знаю про різні бюджетні махінації, але розповіді Олександра Івановича відверто шокували мене. Він розповів всю правду про будівництво сміттєзвалища і ми домовились, що на суді я дам покази з доказами причетності до цієї справи різних посадових осіб.

Звичайно ж, що ми повинні були грати й надалі свої ролі для конспірації, а тому – він заперечував проти мого клопотання в судовому процесі. Вся надія була на прокурора, який виявився ніяким… Олександр Іванович говорив мені, що хоч я і скотина рідкісна (бо не даю спокійно красти і жити людям), але він мене поважає та знає, що буду відстоювати справедливість до кінця. А тому під час однієї з таких зустрічей, він надав мені серйозну “зброю”.

В нас виникла домовленість, згідно з якою я повинен був опублікувати певний контент, якщо б з його власником щось трапилось… Він хотів, аби люди знали правду. Отож, моїм обов”язком є виконання даного слова. Я думаю, ви мене зрозумієте, якщо я не буду опубліковувати абсолютно всі аудіо/відео файли. Ситуація така, що я повинен перестрахувати себе від тиску з боку впливових посадовців на мене, чи моїх близьких. Скажу відверто. Деякий контент мене шокував…”, – йдеться у дописі.

Як розвиватиметься справа далі, хто причетний до неї, а також, чи понесуть ці люди покарання у випадку, якщо їхня вина буде доведена, – дасться знати. Будемо уважно слідкувати за перебігом подій.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини