Понеділок, 27 листопада 2023, 15:18

Руслан Пилипюк про своє перебування у ВО “Свобода” та відверті прояви непорядності Сергія Коби

09.07.2021 | Статті

Переглядів: 17

Нещодавно на власній сторінці у ФБ, екс-депутат Володимир-Волинської міської ради, член ВО «Свобода»  Руслан Пилипюк оприлюднив звернення, в якому зазначив, що завершився важливий етап його життя – перебування в лавах ВО «Свобода».

«З 1990 року я в націоналістичному русі, з 1992 – в СНПУ, створив і очолив організацію у Володимирі… Однак керівництво вирішило зробити ставку на бізнесменів з 3К, дарма, що заяви Карпюка і Коби  про вступ до партії були відхилені  комітетом МО.  Це був початок кінця. Навіть відверті прояви непорядності  Коби не зупинили облочільників від висування його в мери і МР. Далі, як відомо, цей діяч наплював на всіх і переметнувся до Папи…»  

Цей крик душі  Руслана Пилипюка оснований на тому, що 6 липня його виключили з лав ВО «Свобода»

У 2014 році Руслан Пилипюк, будучи в статусі депутата Володимир-Волинської міської ради від ВО «Свобода» першим склав свої повноваження.   

Волинський депутат відмовився від мандата


На цей радикальний крок Руслан Пилипюк зважився через присутність в раді представників «Партії регіонів». І чомусь люстрацію розпочав з себе. На той час голова фракції «Свобода» – Сергій Коба прокоментував рішучий крок свого однопартійця так: “Я рахую, що кожна людина має свою позицію”. У керівних органах ВО «Свобода» Сергій Коба перебував до 2016 року, про що вказував в річних деклараціях.


 Можна по різному ставитися до людей. Хтось подобається, комусь імпонуєш, а хтось – не викликає довіри. Власне до третього типу належить Сергій Коба, котрий на минулих місцевих виборах йшов в команді  на той час діючого міського голови Петра Саганюка, про що видання інформувало…

«Команда Саганюка» в обличчях: на кого поставить діючий …

 Як наголошувалося, «Команда Саганюка» не була би довершеною, якби в ній не було перевертнів, невтішну роль якого   виконував Коба Сергій Анатолійович – теперішній директор комунального підприємства «Володимир-Волинське підприємство теплових мереж «Володимир-Волиньськтеплоенерго».

Звісно, таку стратегічну та теплу в усіх розуміннях посаду депутат міської ради Сергій Коба отримав не за «красиві очі», а в обмін  на цинічну зраду  своїх однопартійців зі «Свободи»,  про що згадує у зверненні Руслан Пилипюк.

Однак у ході виборів Петро Саганюк програє битву за мерське крісло, і  головою Володимир-Волинської міської ради стає представник  «За майбутнє» та ставленик нардепа Гузя – Ігор Пальонка.

Багато хто очікував реакції від новообраних депутатів, які зайшли в раду під  різними гаслами та політичним забарвленням. Натомість, як мовлять, картина маслом. Усі фракції, очільники яких пафосно заявили, що обрані з єдиною метою – покращення життя громади, об’єдналися в одне ціле, тим самим  забили цвях в домовину опозиції. 

Не виняток депутат Сергій Коба. Він настільки зумів пристосуватися та увійти в довіру до міського голови, що й досі перебуває на займаній посаді. Все робить для того аби продовжили контракт на директорування. У той час, коли практично усі структурні підрозділи перетасовані та  набули нових обличь. Звісно, кожному хочеться жити та мати певний достаток. Однак зрадою, обманом, підлабузництвом далеко не зайдеш. Як мовили мудрі люди – можновладці люблять зраду, але ненавидять зрадників.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини