Що ще приготувала для володимирчан нова влада: невже кожному чиновнику придбає фотоапарат?

25.06.2021 | Статті | перегляди:
У попередній публікації Скільки ще громада буде платити за піар Гузя?  подано інформацію про розподіл державної субвенції на соціально-економічний розвиток міста та яким чином вона віднайде свого адресата. Особливо ставився наголос на 200 тисяч гривень на придбання оргтехніки  та засобів зв’язку для виконкому Володимир-Волинської міської ради.  
Коментарі з даного приводу дав Володимир-Волинський міський голова Ігор Пальонка на зустрічі з представниками місцевих ЗМІ Брифінг міського голови: ремонт стадіону, кошти «соцеконому» та завершення ремонту Устилузької
Зі слів очільника громади,  «200 тисяч гривень виділено на фото- відеоапаратуру для міської ради, адже більшість працівників, котрі висвітлюють діяльність міської влади, працюють на своїй техніці».
Та невже, шановний голово? Ще при минулому міському голові Петру Саганюку була придбана фотовідеоапаратура, яка використовувалася відповідальними за висвітлення подій працівниками. Вони точно її з дому не приносили. Невже після оновлення влади та відповідно працівників апаратура зникла чи морально застаріла? Можливо піар-служба виконкому та новостворених прес-служб на комунальних підприємствах  роздута таким чином, що не вистачає діючої фотоапаратури? А чи влада бажає придбати державним коштом апаратуру представникам місцевих приватних ЗМІ, які виконують завдання влади та працюють винятково на її піар? 
 Крім того зауважив Ігор Пальонка: «Ще 100 тисяч гривень надійде на закупівлю оргтехніки для ТІЦу» (туристично-інформаційного центру). Пройшло півроку з часу його створення, однак крім мільйонних інвестицій в діяльність цієї новоствореної структури жодних туристичних змін у місті не відбулося.
Невже рівень соціально-економічного розвитку у Володимирі-Волинському залежить від фотоапаратів та гаджетів?
У подальшому міський голова дав оцінку ремонту вулиці Устилузької.
«Доволі непогано. Щодня моніторю хід робіт і наразі задоволений результатом. Тішить, що невдовзі до Устилуга по такій гарній дорозі можна буде доїхати буквально за п’ять хвилин. Найближчим часом відкриється перехід на митному пункті пропуску, тому це дуже важливо. Але тепер треба працювати у напрямку облаштування тротуарів, на що потрібні чималі кошти. Попередньо виділяли на ці цілі мільйон гривень, а зараз з’ясувалось, що для облаштування тротуарів від магазину «Заграва» до танку та від стадіону першої школи до магазину «Зоряний» потрібно 5 мільйонів гривень. Коли дорогу буде зроблено, тротуар потрібно облаштувати хоча б з однієї сторони вулиці. Тому працюємо над цим».
 Наша пісня гарна нова – починаємо її знову. Вкидання мільйонів на бруківку було улюбленим заняттям минулої влади, за що піддавалася нищівній критиці. І ось «майбутнє» міста, як виявилося, взяло ті ж методи собі на озброєння.
До речі,  дорогу до Устилуга, де так люблять піаритися народний депутат Ігор Гузь разом з міським головою Ігорем Пальонкою, виконують за кошти Євросоюзу. І коли в Устилузі будівельники вклали нові тротуари за ці кошти, невже у Володимирі проектом нові зупинки передбачені, а вкладання тротуарів – ні? А може комусь й надалі вигідна схема вкладання мільйонів у бруківку? 

 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини