Понеділок, 27 червня 2022, 01:09

Слідом за КП «Містопроект» у Володимирі може зникнути КП «Володимирліфт»

06.06.2022 | Статті | перегляди:

На сесії Володимир-Волинської міської ради депутат Олександр Дзядук звернувся до міського голови Ігоря Пальонки із депутатським запитом щодо подальшої долі комунального підприємства «Володимирліфт», яке вже довгий час без керівника. Суть полягає у його збереженні, оскільки на цей ринок послуг вперто заходить приватне підприємство одного з міст області. Як наголосив депутат, потрібно щось з цим вирішувати і зберегти комунальне підприємство.

У ході обговорення даної проблеми, перший заступник Ярослав Матвійчук наголосив, що для того аби зберегти комунальне підприємство «Володимирліфт», потрібно переглянути тарифи на його послуги. Завуальовано – їх підняти. Щодо вибору надавача послуг  останнє слово за мешканцями багатоповерхівок, оскільки 90% будинків з ліфтами перебувають у користуванні ОСББ та ЖБК. Наразі, як повідомив Матвійчук, створена робоча група, яка вивчить стан справ «Володимирліфта» та дасть рекомендації щодо його подальшого функціонування. 

Тобто, вихід зі становища перший заступник міського голови Матвійчук, як і варто було очікувати, вбачає лише у підвищенні тарифів? А отже, своїми популістськими рішеннями Ярослав Анатолійович підштовхує голів ОСББ та ЖБК обрати приватника, в якого за нижчі тарифи якісніші послуги? А де тоді вольові рішення  влади щодо підтримки єдиного в області комунального підприємства ліфтового господарства? Чому тільки тарифами Ярослав Матвійчук вимірює конкурентоспроможність комунальних підприємств? Якщо так, тоді варто ліквідувати збиткове теплоенерго, в яке влада вбухала не один десяток мільйонів гривень і надалі фінансово підтримує теплове господарство! 

Якщо продовжити тему тарифів, складається враження, що Ярослав Матвійчук вважає їх основними в комунальній сфері. Не фінансовий план виходу з кризового становища, не вливання інвестицій, а підняття тарифів, які безпосередньо лягають тягарем на плечі споживачів.  Що за тепло, що за воду, що на проїзд у міському транспорті. До слова, запропоновані тарифи на перевезення у місті переплюнули тарифну політику у Луцьку. Вперше за два роки, тобто після приходу до влади керівництва «майбутнього».

Думка депутатів відносно «Володимирліфт» розділилася. Депутат Олег Свідерський запропонував спершу призначити керівника, а не створювати робочі групи, завданням яких, на думку депутата, похоронити це підприємство.

Конкретної відповіді та пропозицій на запит не прозвучало, оскільки швидше всього вже давно поставлена крапка на цьому підприємстві, яке не приносить доходи та не виправдовує надії чиновників міської ради. Тому швидше всього, «Володимирліфт» як і КП «Містопроект» згодом можуть зникнути з переліку комунальних підприємств міста.Ото догосподарювалися….

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини