Свою діяльність на благо жителів Володимира-Волинського міський голова розпочав з ремонту власного кабінету

19.07.2021 | Статті | перегляди:

Міфи Володимир-Волинського міського голови – Ігоря Пальонки про ремонти кабінетів за рахунок власних збережень поступово починають розвіюватися.

Про це яскраво доводять тендерні закупівлі на площадці Prozorro. Коли уважно ознайомитися з ними та підрахувати у що міському бюджету обійшлися євроремонти не лише ІІ поверху виконавчого комітету, а як виявляється, сходової клітки та системи електропостачання, починаєш сумніватися у чесності та відкритості людей, які Prozorro прийшли у владу та керують містом.  

Перший Тендер, закупівля – Послуги з поточного ремонту ІІ поверху та сходової клітки виконавчого комітету – Держзакупівлі.онлайн (dzo.com.ua) був оголошений в останній день минулого року і процедура завершена 10 лютого 2021 року

Початкова очікувана вартість ремонту становила 470 тисяч гривень. Зареєструвалося декілька учасників: ТОВ «Дімміськбуд» (його остаточна пропозиція – 364 999,00 грн); ТОВ «Шовбуд» з остаточною пропозицією – 365 000,00 грн.; ТзОВ «Будівельна компанія Будіндустрія Престиж» з пропозицією 368 999, 00 грн та Володимир-Волинський «Промжитлобуд», який ремонт приміщення виконкому оцінив у 369 000, 00 гривень. Тобто, порівнюючи з іншими учасниками, вартість їхніх послуг була найвищою. Пропозиції перших трьох було відхилено і переможцем оголошено – «Промжитлобуд».

У яких кабінетах та коридорах влади проводився поточний ремонт – видно неозброєним оком. Однак на цьому кабінетне оновлення не завершилося.  26 травня оголошується тендерна закупівля на додаткові аналогічні роботи з ремонту ІІ поверху та сходової клітки на 91 748, 30 грн у того ж самого підрядника. Послуги з поточного ремонту ІІ поверху та сходової клітки виконавчого комітету – Dozorro (dzo.com.ua)

Що це за додаткові роботи і яка виникла у них потреба? Це вже питання друге. Але коли скласти цифри загальної вартості ремонту другого поверху (91 748,0 + 369000,0), одержимо 461 тисячу гривень. Майже очікувану вартість ремонту при першому тендері. У народі подібні оборудки називають – окозамилюванням.

Паралельно, у квітні, оголошується  закупівля послуг з ремонту електропостачання другого поверху  Поточний ремонт системи електропостачання 2-го поверху приміщення – Dozorro (dzo.com.ua)   Очікувана вартість робіт  22 998,00 грн. з ПДВ. Учасник той же «Промжитлобуд». Ось такі новорічні та передпасхальні подарунки зробив собі та своїй «маладій каманді» міський голова Ігор Пальонка. Півмільйона з кишені платників податку, а не з власної, вирішили витратити на себе ті, хто щойно зайняв новенькі шкіряні стільці  і не встиг нічого продуктивного зробити у Володимирі-Волинському.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини