Тетяна Беляєва: “Барбершоп – своєрідний чоловічий клуб, де кожен чоловік відчуває себе своїм”

19.10.2020 | Статті | перегляди:

У Володимирі-Волинському відкрився барбершоп – заклад для чоловіків, де вони мають можливість привести у порядок не лише шевелюру, а й бороду. Його власницею є чарівна панянка Тетяна БЕЛЯЄВА. Видання не могло обійти поза увагою таку подію, й завітало у гості, щоб поспілкуватися з господинею та барбером Валентином ТОРЧИНЮКОМ.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу IMG-a764dde994d1e05ef59508026a2408dc-V.jpg

-Пані Тетяно, що надихнуло вас на відриття барбершопу? Зазвичай, жінки надають перевагу салонам краси для прекрасної половини людства…

– Мріяла  про щось своє, щось таке, що для нашого міста було б новим, хотілося зробити те, чого ще немає. Коли все таки вирішила, що це буде барбершоп, відразу приступила до роботи. За один день знайшла приміщення, домовилася за вивіску та за інші речі. Упродовж місяця зранку до ночі разом з татом робила ремонт. По кілька разів змінювала думку щодо дизайну, але вийшло все ліпше ніж планувала. У нашому місті вистачає жіночих салонів краси. Чоловіки теж хочуть бути гарними. Багатьом із них не комфортно стригтися у салонах з рожевими стінами, слухати жіночі розмови й дивитися у дзеркало з золотою оправою. У нашому барбершопі відчуття таких незручностей не виникає. Тематичний дизайн, оформлення простору в урбаністичному стилі, відповідна музика та чоловічі розмови, – це все, що потрібно нашому відвідувачеві. У таких закладах кожен чоловік відчуває себе своїм. Родзинкою закладу є те, що крім гоління та стрижок, вам запропонують каву та… віскі. Так, так, саме цим чоловічим міцним напоєм пригощають у багатьох барбершопах, наш не є виключенням.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу IMG-3a15c36038d92fde98703a2b12b9fe12-V.jpg

-Поділіться, як вдалося знайти майстра?

-Про Валентина чула багато позитивних відгуків, він не тільки хороша людина, але фахівець своєї справи. А в барбершопі мають працювати тільки найкращі спеціалісти, адже від їхнього професіоналізму залежить успіх закладу. Валентин виявився саме таким. Кожен клієнт, якого обслуговував, впевнена, підтвердить мої слова. Оскільки кількість відвідувачів з кожним днем зростає, вирішила, що потрібно шукати ще одного барбера.

  • -Які послуги надають у барбершопі?
  • -Це чоловічі та дитячі стрижки, стрижки бороди, королівське гоління, воскові процедури, корекція брів, робимо маски для очищення обличчя від чорних цяток, комуфляж сивини. Більше клієнтів приходить, щоб підстригтися та підстригти бороду. Робота займає десь півтори години. Сьогодні чоловіки теж хочуть бути доглянутими, і ми пропонуємо їм косметичні процедури по догляду за шкірою та волоссям, про які чимало з них чують уперше, але деякі погоджуються і залишаются задоволеними.

-Карантин не є перешкодою роботі?

– Чесно кажучи, ні. Відвідувачів щодня вистачає, і це радує. Хоча відкриватись у цей непростий час було великим ризиком. Але мене підтримали мої рідні, знайомі, друзі, і їхня підтримка дуже допомогла, додавши впевненості.

  • Барбер Валентин Торченюк проживає у Микуличах. До того, як почати працювати у Володимирі-Волинському, працював у барбершопі Нововолинська. Хлопець розповідає, справа, якою займається, йому дуже подобається, це було його мрією. Але він не тільки мріяв, а й самотужки освоював її, цікавився деталями. Валентин називає себе самоучкою, хоча зізнається, дуже підтримала його у прагненні стати професійним барбером Лілія Лагута з салону “Стиль”, яка допомагала професійними порадами. Для хлопця вона є наставницею. Загалом, каже, усього, чого досягнув, досягнув власною працею та наполегливістю. Сам заробив на інструменти, сам знайшов місце роботи, й далі продовжує удосконалювати секрети професії барбера.
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу IMG-338d04759b649d5356c5e4916677d138-V.jpg

Що ж, шановні чоловіки, тепер ви можете завітати у справжній чоловічий салон, де вам зроблять не лише стильну зачіску та підберуть ідеальну форму бороди та вусів, яка підкреслить вашу індивідуальність, а й запропонують комплекс косметичних процедур, після яких ви виглядатиме справжніми красенями.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу IMG-54001dfad2d603c0bb9f187ebbb1ab4a-V.jpg

Жанна БІЛОЦЬКА

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини