Туриста до Володимира-Волинського планують привабити дорогими вбиральнями та зупинками з мапами
24.07.2021 | Статті | перегляди:
Про розвиток туризму по-володимирськи та створення додаткової комунальної установи, на утримання якої з міського бюджету викачуватимуть додаткові мільйони видання знайомило у Мільйон на туристичний центр у Володимирі знайшовся, а працювати кличуть волонтерів та Депутати проголосували за створення туристичного центру на мільйон
На минулій сесії Володимир-Волинської міської ради прийнято рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 12.12.2019 № 35/35 «Про Програму розвитку туризму у місті Володимирі-Волинському на 2020 – 2022 роки» зі змінами». Ними передбачається збільшення фінансування Програми із 35 мільйонів 981.5тис. грн. до 45 мільйонів 119,8 тис. грн.
Якщо реально дивитися на речі, суттєві зміни відбулися в частині збільшення видатків з міського бюджету майже на 6 мільйонів гривень. Із запланованих на чотири роки 625,5 тисяч, вони зросли до 6 мільйонів 374,8 тис. гривень.
І в жодного депутата не виникли запитання: чим викликані такі мільйонні видатки? Невже після їх освоєння турист до Володимира-Волинського піде пішки, аби побачити усю туристичну привабливість тисячолітнього міста?
Цьогоріч планується освоїти 2 мільйони 316 тисяч з бюджету міста, з яких 650 тисяч піде на наукові дослідження історичного арсеналу міста. Крім цього, Програма, прийнята минулим скликанням депутатів, передбачала 195 тисяч на організацію «Володимирського узвозу», «Смаковиці по-володимирськи», Дня Європи, Пленеру художників та ряд інших заходів, утому числі виготовлення сувенірної продукції та організації круглих столів і семінарів, темою яких є популяризація туристичної привабливості Володимира-Волинського. А ось на які заходи витратиться 1,5 мільйона гривень, у програмі чомусь не розшифровано.
Якщо бути відвертим, за такі кошти можна організовувати щоденні тури та реалізовувати через турагенції путівки з приміткою «All-inclusive»!
Наступного року ТІЦ разом із іншими структурами міста, які мають відношення до історії, культури та археології, планує задіяти 28 мільйонів 492 тисячі гривень, з яких 3 мільйони 837,5 тисяч – з бюджету міста. Ці кошти розподілені наступним чином: 60 тисяч – на візуальний відеотур; 100 тисяч – на створення промороликів, які планують транслювати громаді по святах та упродовж осінньо-зимового періоду; 175 тисяч – на виготовлення малих пластичних форм? ; 1 мільйон 830 тисяч – на виготовлення міських зупинок з мапою міста для покращення навігації для жителів міста та його гостей; 30 тисяч (планувалося 60)– на навчання кваліфікованих гідів та 480 тисяч – на встановлення громадських вбиралень (в проекті було 800 тисяч). Поро це видання також інформувало читачів У Володимирі-Волинському хочуть встановити вбиральні за понад півтора мільйона гривень і не тільки

З наведених цифр можна сміливо робити висновок, що розвиток туризму у Володимирі-Волинському починається із зупинок з мапою та вбиралень. Ніби туристи те й робитимуть, що рухатимуться по місту громадським транспортом в пошуках цікавого та історичного або ж на мапі досліджуватимуть локації громадських вбиралень.