У Володимир-Волинській міській раді й надалі роздувають штати та збільшують фінансування

24.12.2021 | Статті | перегляди:

Упродовж року, окрім мільйонних проектів, влада Володимира-Волинського роздувала штати. Введені посади менеджерів проектів, створено цілу піар-службу та туристичний центр. Введено додаткові посади для так званих «потрібних людей».

Про шо неодноразово наголошувало видання у публікаціях: Міська рада – біржа праці нової влади, Ігор Пальонка впевнений, що одним із головних досягнень нової влади є оновлення колективу міської ради та її відкритість, До якого часу нова влада Володимира-Волинського роздуватиме штати?, Біржа праці немає стільки вакансій, як Володимир-Волинська міська рада.

Здавалося б, куди вже більше? Однак, як виявляється, на цьому роздування штатів не завершилося. На сайті Володимир-Волинської міської ради зареєстроване рішення «Про внесення змін до рішення міської ради» від 26.01.2020 №4/6 «Про затвердження структури апарату ради та виконавчих органів Володимир-Волинської міської ради» із змінами та доповненнями, яким передбачено додатково оператор газової котельні – 0,5 штатних посад, додано прибиральника адмінприміщень – 1 штатна одиниця; адміністратора відділу надання адміністративних послуг -1 штатна одиниця та адміністратора відділу ведення реєстру – 2 штатних одиниці. Тобто, 4,5 додаткових штатних одиниць. І більш, ніж впевнені, депутати на сесії це рішення підтримають.

Поряд з тим у проекті бюджету наступного року передбачається на утримання державного управління 45 мільйонів 929,7 тисяч гривень, з яких 34 мільйони 320,5 тисяч – на заробітну плату. В середньому на кожну штатну одиницю припадає щонайменше по 19 тисяч гривень щомісячно.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини