У Володимирі, Нововолинську та Ковелі “універсальні прибиральники” допоможуть зробити вашу оселю чистою

18.12.2019 | Статті | перегляди:

   Для кожного важливо, щоб у домі, на подвір’ї, або якщо є авто, то у салоні автомобіля було чисто. Але не завжди є час на прибирання. Однак цю проблему вирішить клінінгова компанія, співробітники якої швидко та якісно приберуть дім і не тільки. Однією з таких – «Універсальний Прибиральник» з 12 річним стажем роботи на території України, яка понад 10 років розвиває свій франчайзинг, відкриваючи відділення в різних містах. Її директором у Володимирі-Волинськомуякої є Ігор ПРОГОНЮК.

  Як розповідає він, ідея зайнятися клінінгом зародилася під час перебування у Європі, де мав нагоду бачити як це працює. Повернувшись в Україну, почав вивчати ринок праці, й дійшов висновку, що такі послуги є затребуваними. Придбавши франшизу та підшукавши персонал, що складається з молодих спеціалістів, які постійно вчаться та удосконалюють навики, приступив до роботи.

– Спочатку працювали по рекомендаціях. Найліпшою рекламою  було  «сарафанне радіо». Люди бачили  роботу і радили нас друзям, знайомим. Коли ж справа пішла вгору. Вирішили розширюватись. Сьогодні ми охоплюємо не лише Володимир-Волинський, а й Нововолинськ та Ковель, – розповідає Ігор Прогонюк. – В нашій команді працюють висококваліфіковані працівники зі знаннями технологій прибирання будь-якої складності та з особливим підходом до кожного замовлення й клієнта. Компанія виконує як одноразові замовлення, так і працюємо по контракту на постійне обслуговування. 


   “Універсальний Прибиральник” у Володимирі-Волинському надає такі послуги клінінгу: контрактне прибирання, прибирання прилеглих територій та територій після ремонту й будівництва, хімчистка м’яких меблів та килимів, миття вікон, фасадів, вітрин та рекламних вивісок, професійне генеральне прибирання квартир, будинків, офісів та комерційних приміщень.

   -Для того, щоб впоратися зі складними забрудненнями та зробити прибирання ефективним, маємо великий вибір професійних мийних засобів німецького виробництва й потужну техніку та інструменти, – додає директор компанії. – Вартість клінінгових послуг залежить від об’єму роботи та квадратних метрів житлової площі, на яких вона виконуватиметься. Окрім того, також прибираємо салони автомобілів. 

  Ігор Прогонюк каже, що до новоірчних свят графік замовлень розписаний. Є дні, коли дівчата мають по два прибирання. Чи усі плями можна відчистити у процесі роботи? Зізнається, є такі забруднення, які видаляються на 95 відсотків. Це стосується, здебільшого, диванів та крісел. Однак перед тим як приступати до виконання замовлення, вони попереджують господарів.

Щодо конкуренції, говорить, не боїться її. Головне, аби вона була здоровою.

-Ми якісно виконуємо свою роботу й не звертаємо уваги на конкурентів. Нехай вони нас бояться, – зазначає Ігор Прогонюк. – Тож якщо кому потрібне ідеальне прибирання, радимо звертатися до нас. Не потрібно забирати у себе час, а ліпше витратити його на близьких або улюблене заняття. Працівники нашої компанії візьмуть на себе усі клопоти та докладуть зусиль, щоб клієнт залишився задоволений. Охочим скористатися послугами клінінгової компанії «Універсальний Прибиральник», радимо звертатися: Телефони: 0969918059, 0634330042, Сайт https://vol-volynskyi.prybyralnyk.ua/ або шукайте нас в соцмережах: Facebok  – Універсальний прибиральник Володимир-Волинський, Instagram – cleaning_v_v.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини