У Володимирі-Волинському хочуть встановити вбиральні за понад півтора мільйона гривень і не тільки

03.07.2021 | Новини, Статті | перегляди:

У «Програму розвитку туризму у місті Володимирі-Волинському на 2020-2022 роки» внесені зміни, які дещо дивують і вражають.

Так, пропонується виділити 800 тисяч з міського бюджету на вбиральню модульного типу для туристично-інформаційного центру. Ще 800 тисяч хочуть залучити з інших джерел. 1 мільйон 600 тисяч – на вбиральні.

Це у той час, коли у місті є чимало проблем, які потребують вирішення.

Крім того, новоствореному комунальному підприємству планується виділити 175 тисяч грн. з бюджету та 200 тисяч грн. з інших джерел. Це кошти на виготовлення та встановлення малих пластичних форм для популяризації туристичних об’єктів в інтерактивній формі.

 На створення промороликів, які популяризуватимуть місто – 200 тисяч, на створення віртуального 3D-туру містом (поширення інформації про туристичні можливості та ресурси міста через мережу Internet) – 120 тисяч.

Кульмінацією і водночас абсурдом забаганок «ТІЦу» можна вважати підготовку кваліфікованих міських гідів, на навчання яких планують виділити 60 тисяч гривень. Це у той час, коли пречудові фахівці працюють в історичному музеї імені Омеляна Дверницького та Державному історико-культурному заповіднику, які вміють та можуть проводити екскурсії, і проводять їх.

Для чого витрачати кошти міста на навчання інших? Чи вони є зайвими для нього? Чи це допоможе привабити у місто туристів?

Рішення щодо цих питань прийматимуть депутати на черговій сесії міськради.

Нагадаємо: на новостворене комунальне підприємство «ТІЦ» виділено понад мільйон гривень, з яких 500 тисяч – на заробітні плати трьом його працівникам. З соцекономрозвитку пів мільйона –  на ремонт приміщення, яке знаходиться у районному будинку культури.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини