У Володимирі-Волинському на площі Героїв, яка не освітлюється, планують облаштувати ковзанку

08.12.2021 | Новини, Статті | перегляди:

У Володимирі-Волинському передноворічні клопоти влади, першочергово стосувалися новорічної ялинки та місця її розміщення, як виявилось, виникла дилема – залишити на попередньому місці чи знайти їй іншу локацію, проте далі розмов справа не рушила. Трохи згодом, з «новорічною прикрасою міста» ніби розібрались (ялинка вкотре стоятиме на площі Героїв), на черзі перехід до питання реалізації нової шаленої ідеї креативної провладної команди – облаштування у місті льодового катку під відкритим небом, по прикладу інших міст.  

І ось, міський голова Ігор Пальонка, вирішив спробувати втілити в життя цей «геніальний» план:

На головній площі Володимира планують зробити каток

Як зауважив очільник міста, наразі йдуть перемовини з підприємцем про деталі облаштування цієї феєричної споруди.

Ось тільки цікаво, яким буде каток: натуральним, штучним чи синтетичним? Адже будь-яке покриття є недешевим задоволенням. А залити площу водою можна й без капітальних витрат. У зимову пору року (при умові заморозків) вона без додаткових витрат нагадує каток з елементами природних перешкод.   

Монтувати в центрі міста подібну конструкцію – справа нехитра. Але є одна проблема: відсутність освітлення. Площа Героїв постійно в суцільній темряві, ось тільки новорічна ялинка на місяць часу стає єдиним джерелом світла. То у скільки ж обійдеться нова креативна ідея міської влади?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини