У Володимирі-Волинському планують запустити сміттєсортувальну станцію

06.09.2021 | Новини, Статті | перегляди:

У серпні, делегація у складі депутатів Володимир-Волинської міської ради, працівників структурних підрозділів на чолі з керівником КП «Полігон» Володимиром Собіпаном відвідала місто Фастів Київської області, де вивчали досвід роботи сміттєсортувальної лінії

Керівник КП «Полігон» мав можливість ознайомитися з технологічним процесом переробки сміття, наочно побачити всі процеси, які відбуваються на сміттєсортувальній лінії.

Це вже не перша, та сподіваємося не остання делегація зі складу керівництва влади, депутатів та їх супроводжуючих, яка їздить містами України для вивчення досвіду. Тобто, гроші платників податків йдуть на досвід, якого чомусь ніхто з жителів не помічає у Володимирі-Волинському. Поїхали, побачили та приїхали. А що далі?

«Так, делегація їздила. Її представники побачили як працює у Фастові станція сортування сміття. Зважаючи на те, що у місті відбувалося ряд святкових заходів, часу на подання пропозицій було обмаль. Управління інфраструктури спільно з КП «Полігон» готують пропозиції, чи на наші об’єми сміття може зайти підприємець, який його сортуватиме. Ми шукаємо і сприятимемо усіма  можливими методами для того, аби все ж таки у місто зайшов підприємець. Якщо буде лінія сортування, відповідно наповненість сміттєзвалища зменшиться. Крім того, відходи сортуватимуть за походженням: пластик, метал, папір. У цьому напрямку ми працюємо», – коментує ситуацію Володимир-Волинський міський голова Ігор Пальонка.

Надіємося, що подібне відрядження не буде порожнім, а принесе користь громаді.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини