Усіх, хто проти перейменування Володимира-Волинського, влада вважає ботами

30.06.2021 | Новини, Статті | перегляди:

Під час щовівторкової оперативної наради у Володимир-Волинського міського голови, начальник відділу зв’язків з громадськістю Тетяна Дьоміна проінформувала, що невдовзі на сайті міської ради запуститься он-лайн голосування, щодо відновлення місту історичної назви. Наголошено, що даний проєкт унеможливить участь в голосуванні  так званих ботів.  Та невже?  

Публікація «Робочу групу з перейменування Володимира-Волинського вкотре очолив перший заступник мера Ярослав Матвійчук та чиї інтереси він відстоюватиме: громади чи нардепа?» викликала неабиякий резонанс в соціальній мережі. Практично усі, хто взяв участь в обговоренні даного питання, категорично виступали проти, адже свідомо розуміли, що дана процедура потягне за собою неабиякі юридичні наслідки.

Задля пониження градусу напруги серед мислячої спільноти, влада вирішила спрацювати на упередження, розмістивши на офіційному сайті:

Інформування про перейменування: чи вплине зміна назви міста на виплату субсидій та інших соціальних виплат?  

Поряд з тим, не опублікувала жодного слова про нещодавнє засідання робочої групи з перейменування міста, де її очільник, –  перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук,  роздавав доручення усім структурам, комунальним службам та установам  порахувати витрати, пов’язані з виконанням, як тепер він наголошує,   «обґрунтованої та вмотивованої політичної волі»  нам усім відомого народного депутата Ігоря Гузя.  

 На днях інформаційне видання «БУГ» опублікувало матеріал: Перезавантаження розпочато: ми працюємо над відновленням історичної справедливості за авторством Ярослава Матвійчука, в якому він закликає:

«Не реагувати на провокації численних інтернет-ботів, мета котрих – навести смуту. Ми працюємо на результат і продовжуватимемо це робити. Хтось із вас може говорити про те, що влада Володимира-Волинського займається абсолютно не тим, що в місті є чимало своїх більш важливих проблем, що назва – діло глибоко десяте. Повірте, нас вистачить на всі нагальні питання, при одній умові: коли будемо діяти спільно. Сьогодні влада міста, влада району та області, народний депутат України Ігор Гузь, десятки громадських активістів, яким не байдуже завтра, зорієнтовані на розвиток, на розбудову та вдосконалення».

Проте, чомусь Ярослав Анатолійович нічого не говорить про фінансову складову для кожного жителя міста, кожного підприємця, кожної організації чи приватної структури, яким потрібно  згодом перереєстровувати статутні документи, міняти паспорти, виготовляти нові печатки та штампи, друкувати нові фірмові бланки та вивіски. Чому ніхто не підрахує, у що обійдеться людині заміна документів при продажі житла, земельної ділянки або ж банальний вступ до навчальних закладів?   Все тому, що виконання вказівки  патрона по партії Ігоря Гузя як для пана Матвійчука, так і для пана Пальонки є вище інтересів громади.

Для прикладу, хочеться зазначити декілька слів колишньої жительки Володимира-Волинського, котра свого часу продавала батьківську спадщину. За період її відсутності у місті відбулося перейменування вулиць. Тоді також усіх заспокоювали: «Зміна адреси – проста формальність». Однак жінці вона обійшлася не лише в добру копійку, а й чимало нервів. Спершу будинок перереєструвала на нову адресу, за що потрібно було сплатити відповідні кошти, а потім – податки та мито з продажу. Вже «виправленому вірити», як колись писали на документах, не проходить.

Очільник робочої групи – Ярослав Матвійчук, у своїх виступах постійно наголошує на перейменування інших міст України. Однак не згадує жодним словом, що деякі з них потрапили під закон про декомунізацію. Наш Володимир-Волинський до цього документу немає ніякого відношення. Автоматично влада міста, виконуючи політичну  забаганку Ігоря Гузя, вкотре зазирне до кишені кожного з нас. Бот ви чи не бот, а платити будете.  

Закон України «Про географічні назви», стаття 12 чітко вказує, що «найменування або перейменування географічних об’єктів за пропозицією органу місцевого самоврядування здійснюється за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету.

Найменування або перейменування географічних об’єктів за пропозицією органу виконавчої влади здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, передбачених на фінансування діяльності зазначеного органу.Найменування або перейменування географічних об’єктів за пропозицією підприємств, установ, організацій та громадян України може здійснюватися за рахунок коштів відповідного бюджету або за рахунок коштів підприємств, установ, організацій та громадян України у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини