Вартість ремонту опалення в управлінні з гуманітарних питань Володимира становить майже мільйон гривень

24.05.2023 | Статті

Переглядів: 495

Нещодавно на сайті публічних закупівель оприлюднено інформацію про тендер на капітальний ремонт системи опалення в приміщенні управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради (заходи з впровадження енергозбереження) на вул. Ковельській, 129 у м. Володимирі, Волинської області на суму 948 тисяч 635.59 гривень.

Єдиним учасником та переможцем тендеру стало приватне підприємство “СМ-ІНВЕСТБУД” із Любомля, співвласником та керівником якого є Мазуркевич Ольга Миколаївна. Крім цього, вона є бенефіціаром та власником ще однієї фірми – ПП «Заріччя БУД», зареєстрованого у селі Заріччя, батьківщині Володимирського міського голови Ігоря Пальонки.

До слова,  до виборів  це підприємство   активно розгорнуло діяльність на теренах Зарічанської громади під головуванням Ігоря Пальонки, а саме, у лютому 2019 року цим приватником зроблено  Поточний ремонт клубу в с. Заріччя Володимир-Вол… на суму 190 тисяч 098 гривень.  У грудні 2018 року завершено  Капітальний ремонт клубу в с. Новосілки Володими… на суму  242 158 гривень.

З відкритих джерел відомо, що Ольга Мазуркевич є власником ряду ювелірних  приватних фірм із місцем реєстрації м. Вінниця а саме, Ювелірної фірми «АЖУР», Ювелірного дому «АЖУР», ТОВ «ЮВ БРАВО». Крім цього, пані Мазуркевич є власницею приватної фірми «ЖАР-КО» з основним КВЕД  «Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування у місті Вінниця. Окрім бенефіціара, власника та керівника ряду приватних компаній будівельно-ювелірно-ресторанного бізнесу, Ольга Миколаївна зареєстрована як фізична особа підприємець з місцем реєстрації м. Вінниця.

 Постає запитання: яким чином влада Володимира оголошує тендери та визначає переможців, коли фірми зареєстровані у сусідніх містах, а керівник проживає та провадить протилежний до будівництва бізнес за п’ятсот кілометрів?

І невже бізнес-леді буде щоразу їздити до Володимира, аби узгоджувати різноманітні питання та підписувати документи? Може саме це стало причиною  через три дні після підписання   договору підряду №02/2023-Ін від 15 травня, внести в нього зміни, відкоригувавши кінцевий термін   завершення робіт:  із 31 серпня 2023 року на 31 грудня 2024 року?

Шановна владо? Невже у Володимирі не віднайшлося фірми, яка б змогла капітально відремонтувати систему опалення в освітянському офісі? Чому податки вкотре підуть до   бюджету сусіда? Невже ви й надалі плануєте вкидати мільйони у приватні кишені без повернення частини податків до міського бюджету, постійно надіючись на відрахування із зарплати бійців?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини