Велике будівництво «майбутнього» у Володимирі-Волинському

11.09.2021 | Статті | перегляди:

Освоєння бюджетних коштів у Володимирі-Волинському розпочалося із роздування штатів та створення нових структурних підрозділів, встановлення високих надбавок та матеріальних заохочень керівному складу міської ради, придбання дороговартісної апаратури для прес-служби та перейменування міста.

Ось тільки з будівництвом у місті вийшов колапс. Розпочали вкладати доріжки на стадіоні, де свого часу піарилися міський голова Ігор Пальонка та нардеп Ігор Гузь – і все затихло. А будівництво спортивного майданчику біля ЗОШ №2 викликало шквал критики та емоцій у жителів громади. Ремонт вулиці Павлова затягується в часі. До решти вулиць, які очікують своєї черги ремонту, ще й руки не дійшли.

Але влада не сидить склавши руки і розпочинає у місті реалізацію ще одного грандіозного проекту – реконструкція парків та скверів.  

Першим у проекті «велике будівництво» є сквер Небесної Сотні, на фоні якого нардеп Гузь тримав пальця догори та обіцяв найближчим часом перетворити його в сучасну оазу відпочинку. Як зазначив на брифінгу міський голова Ігор Пальонка, на перший етап виділено 500 тисяч гривень. Але до початку робіт ще далеко, бо проектна документація перебуває на експертизі. І коли вона її пройде успішно – невідомо нікому. Планується там підсвітка дуба, невеличкий питний фонтанчик та вкладання бруківки на доріжках. Якщо вдасться, до кінця року планують хоча б бруківку вкласти.

Другим на черзі – сквер Поліської Січі, на що вже виділено 1 мільйон 300 тисяч гривень. Проектно-кошторисна документація виготовлена, має йти на експертизу.

У «Княжому» парку планується додати декілька елементів дитячого майданчику, доставити лавки та вкласти бруківкою доріжки. Кошти на ці роботи та матеріали, як зазначив Ігор Пальонка, проситимуть у  народного депутата Ігоря Гузя. Це й логічно: парк обраний для проведення започаткованого ним фестивалю. Тож нехай подбає про його благоустрій.

Наступний в черзі парк «Слов’янський», де задумали монтаж дитячого майданчика із безліччю елементів з покриттям. В даний час чекають пропозицій.

«Брусилівський» парк, що поруч з військкоматом, влада бажає взяти у комунальну власність. Поки йдуть перемовини із командуванням «Захід» щодо його передачі. Що там планується – невідомо.

Ось такі плани «великого будівництва по-володимирськи». І практично на кожному об’єкті – дитячі майданчики. Складається враження, що у місті, окрім встановлення цих споруд, немає більше проблем.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини