Володимир-Волинська команда «За майбутнє» вийшла з-під контролю Ігоря Гузя?

30.08.2021 | Статті | перегляди:

На минулому тижні, видання «Володимир Медіа» опублікувало статтю Розгорівся скандал навколо капремонту майданчику у Володимир-Волинській ЗОШ №2, ремонтом якого займалася фірма Гузя. За кілька днів по тому, в соціальній мережі, на сторінці Тараса Сватка, народний депутат Ігор Гузь опублікував своє бачення даної проблеми.

Як зазначив Ігор Володимирович,

«За наявною у нього інформацією, об’єкт не зданий в експлуатацію і підрядники отримали лише частину коштів (аванс)».

Однак це не відповідає дійсності, оскільки сума двома частинами (220,7 та 429,3 тис. грн.) сплачена підряднику – «Волиньекобуду», про що видання окремо наголошувало. Припускаємо, що нардепу у вуха внесли неправдиву інформацію.  

По-друге, Гузь вказує, що

«Підрядна організація зобов’язана за власний кошт виправити недоліки і напевне (???) повністю перекласти покриття».

Ось тут виникає запитання до нардепа: ви ще сумніваєтеся в тому, що перекладання покриття потрібно зробити коштом смідинських халтурників? 

Далі більше. Ігор Гузь здивовано заявляє, що

«Виявлені недоліки повинні були б бути відкомуніковані в місцевих ЗМІ, що не було зроблено».

Це повна нісенітниця. Оскільки саме «Володимир Медіа» оперативно відреагувало і вдарило по цих недоліках з посиланням на факти.  А в яких ще ЗМІ ви хотіли бачити це відкомунікування? Адже місцеві засоби масової інформації або належать вам, або дружать з владою міста?!  

І насамкінець – перли від нардепа.

«Я і моя команда закривати очі на такі випадки не будемо. Або всі недоліки будуть виправлені або звернення до правоохоронних органів».

То на кого ж будете писати заяву про вчинення злочину? На свого ставленика – голову міської ради Ігоря Пальонку? Його першого заступника, виплеканого вами куратора усіх будівельних процесів у Володимирі-Волинському Ярослава Матвійчука?  А чи може на новопризначених керівників управлінь?

А можливо ви донесете в поліцію про вчинення злочину на фірму «Волиньекобуд», яка безпосередньо пов’язана з вами та, завдячуючи смідинським корінням і вам особисто, міцно вкоренилася у Володимирі-Волинському?

Дивно, що під час гарячої дискусії з приводу дірявого покриття на шкільному майданчику нинішні депутати від «майбутнього» почали переходити на особистості. При цьому ніхто не пригадав, що Ярослав Матвійчук успішно працював і при тодішній владі, і пристосувався при нинішній. На цьому нардеп ставить неабиякий наголос, вказуючи, що «Ярослав Матвійчук знає на 100%». 

Окремо, нардеп Ігор Гузь наголосив, що він не працює у мерії. Це правда. Ось тільки уся мерія складається з осіб, які повністю вам підконтрольні та погоджені вами особисто.

Коли готувався матеріал, на сайті Володимир-Волинської міської ради з’явилася публікація Покриття на спортмайданчику біля ЗОШ №2 буде відновлено підрядником за власні кошти. Маємо надію, що до початку навчального року підрядники встигнуть все переробити. І представники влади на урочистостях вкотре пропіараться на цьому.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини