Володимирський міський голова Пальонка програв у Верховному Суді справу проти Ірини Ліщук

04.08.2022 | Статті

Переглядів: 3705

Про судову тяганину  внаслідок незаконного звільнення з посади колишньої працівниці міської ради Ірини ЛІЩУК проти міської влади в особі голови Ігоря ПАЛЬОНКИ видання акцентувало у публікації  До яких пір громада буде платити за недолугі рішення Ігоря Пальонки? І ось новина: Касаційна палата Верховного Суду України поставила жирну крапку в цій історії.

Мер міста Ігор Пальонка програв всі три рази в судових інстанціях. Суд звільнення визнав незаконним, а тому міську раду зобов’язано сплатити компенсацію за вимушений прогул, витрати на адвоката, судові збори за всі три позови та інші видатки.

Звичайно, сума, а вона чимала  – близько 200 тисяч гривень,  ляже тягарем на місцевий бюджет. А все чому? Тому що Пальонка, аби не впасти в немилість до Гузя, виконував всі його забаганки: того звільнити, того перевести, того взяти, а того взяти з порушенням закону, а того “стерти з лиця землі”.

Два роки триває епопея з кадрами у виконкомі, замість того, щоб робити реформу в освіті, облаштовувати підвали і укриття в школах, боротись за опорність лікарні, працювати над програмами переведення багатоквартирних будинків на автономне опалення, прокладати дороги, будувати об’їзні, створювати військові реабілітаційні центри, розвивати туризм.

З цього приводу видання «Володимир Медіа»  звернулось за коментарем до пані Ліщук:

Так, справді, ця судова справа довела, що Україна – демократична, вільна, правова держава. І ніякі олігархи та типу «визначні» політики місцевого розливу не здатні впливати на правосуддя, хоч як вони і намагались, йшли до кінця. Держава сьогодні здатна стати на сторону пересічного працівника маленького містечка, який 18 років безперервно працював в одній установі, не мав стягнень і порушень в службі, а його було звільнено виключно на догоду одній особі через політичні переконання. Вважаю, винні мають понести покарання. А ту грошову компенсацію, яку тепер остаточно вимушена сплатити міська казна, мають відшкодувати посадовці, з чиєї вини це все відбулось. Держава, де триває війна, має куди спрямовувати свої фінанси. Я вдячна всім, хто підтримував мене юридично і морально у цій ситуації. Вірте у правду! Бумеранг  іще прилетить!

Нагадаємо, поруч із цією справою триває досудове розслідування у ще одному кримінальному провадженні щодо грубого порушення трудового законодавства за фактом звільнення і поновлення Ліщук. Цю справу веде володимирський райвідділок поліції, ми пильно спостерігаємо за розвитком подій…

Як і за тим, як зреагує контролюючий орган та депутати міста, адже 200 тисяч гривень за вимушений прогул пані Ліщук у порядку регресу потрібно стягнути з винної особи, тобто з міського голови Ігоря Пальонки. Кожен повинен відповідати за свою провину сам, а не кивати на міський бюджет.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини