Вимога громадської ради у Володимирі-Волинському: не уникати важливих питань та вчасно виносити їх на розгляд

18.11.2021 | Статті | перегляди:

Засідання громадської ради при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради, розпочалося з бурхливого обговорення порядку денного.

Частина членів громадського органу була здивована, що на попередньому засіданні прозвучала пропозиція заслухати питання штатів та заробітних плат керівництва міста і структурних підрозділів виконкому. Крім цього, звучала пропозиція заслухати звіт по використанню коштів міського бюджету на фестиваль «Княжий».

На що голова ради Віктор Рупша зауважив, що усі питання та пропозиції враховані та будуть розглянуті на наступних засіданнях. Членів громадської ради Максима Клим’юка та Андрія Кандибу здивував такий підхід до формування плану роботи та порядку денного засідань, закинувши тим, що деякі пропозиції, неугодні владі, фільтруються та відтягується їх розгляд в часі. Крім того, неможливо віднайти на сайті міської ради протоколи попередніх засідань. Покликання громадської ради – здійснювати контроль за владою, тому варто до її думки дослухатися.

Як наголосив Максим Клим’юк, громадська рада вимагає від голови відповідальніше відноситися до пропозицій членів ради, а не узгоджувати питання порядку денного в кабінетах чиновників міста.

Після дебатів поступило ряд пропозицій на наступне засідання, які прийняті до уваги.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини