Високі зарплати володимирській владі забезпечують солдати з передової
16.05.2022 | Статті | перегляди:
Йде війна. І допоки народ віддає останнє для перемоги, самоврядні чиновники отримують високі заробітні плати за рахунок виконання міського бюджету. А так, як «місцевий бюджет виконується за рахунок надходжень від військових», які дислокуються у Володимирі, про що підтвердив міський голова Ігор Пальонка на одному з брифінгів на початку травня (Перейменування вулиць, дефіцит пального та інші питання брифінгу міського голови), гідні зарплати володимирським чиновникам забезпечують солдати з передової.
У той час, коли бюджетники, зокрема освітяни, перейшли на скорочені відпустки, простої, дистанцію, за що отримують дві третини зарплати і невідомо, яким чином вона нараховуватиметься до кінця воєнного стану, працівники Володимир-Волинської міської ради жирують на під час війни. Окрім посадових окладів, їм передбачається надбавка, премія, доплати та матеріальні допомоги. Оскільки таке право їм надано чинним законодавством. І нікому з народних депутатів та урядовцям не вистачило мужності врізати собі хоча б на третину зарплату, щоб принаймні на папері бути ближче з народом, який останню сорочку віддає воїнам задля перемоги.
Щоб не бути голослівним, упродовж лютого нинішнього року (є офіційна відповідь на запит), міському голові Ігорю Пальонці нараховано більше 45 тисяч зарплати, з яких майже 27 тисяч складають надбавки та премії. За аналогічною схемою нарахувань (надбавки та премії) перший заступник Ярослав Матвійчук отримав 36 тисяч гривень; заступник Андрій Гудим – 28 тисяч; секретар Іван Юхимюк – 32 тисячі; керуюча справами Ірина Лошенюк– майже 35 тисяч; керівники структурних підрозділів Наталія Куран – 22,0 тисячі, Наталія Лазар – майже 19 тисяч та Володимир Атаманчук – 23 тисячі гривень.
У березні професійний штат ради та виконкому не отримав премії за високі досягнення, тому нарахування цього місяця виглядають наступним чином: міському голові Ігорю Пальонці нараховано майже 31 тисячу гривень; першому заступнику Ярославу Матвійчуку – майже 24 тисячі; секретарю Івану Юхимюку 22,0 тисячі; заступнику Андрію Гудиму – 19,1 тисяча; керуючій справами Ірині Лошенюк – 26,7 тисячі, керівникам структурних підрозділів: Наталії Куран – майже 15 тисяч, Наталії Лазар – 12 тисяч та Володимиру Атаманчуку – майже 16 тисяч.
А щоб не було зайвих запитань у жителів громади, влада закинула живця: знесення радянських пам’ятників, перейменування вулиць. Думайте, як свою вулицю назвати замість того, щоб спитати у влади, за рахунок кого вони отримують високі зарплати.