Високі зарплати володимирській владі забезпечують солдати з передової

16.05.2022 | Статті | перегляди:

Йде війна. І допоки народ віддає останнє для перемоги,  самоврядні чиновники отримують високі заробітні плати за рахунок виконання міського бюджету.  А так, як «місцевий бюджет виконується за рахунок надходжень від військових», які дислокуються у Володимирі, про що підтвердив міський голова Ігор Пальонка на одному з брифінгів на початку травня (Перейменування вулиць, дефіцит пального та інші питання брифінгу міського голови), гідні зарплати  володимирським чиновникам забезпечують солдати з передової.

У той час, коли бюджетники, зокрема освітяни, перейшли на скорочені відпустки, простої, дистанцію, за що отримують дві третини зарплати і невідомо, яким чином вона нараховуватиметься до кінця воєнного стану, працівники Володимир-Волинської міської ради   жирують на під час війни. Окрім посадових окладів, їм передбачається надбавка, премія, доплати та матеріальні допомоги. Оскільки таке право їм надано чинним законодавством. І нікому з народних депутатів та урядовцям не вистачило мужності врізати собі хоча б на третину зарплату, щоб принаймні на папері бути ближче з народом, який останню сорочку віддає воїнам задля перемоги.  

Щоб не бути голослівним, упродовж лютого нинішнього року (є офіційна відповідь на запит), міському голові Ігорю Пальонці  нараховано більше 45 тисяч зарплати, з яких майже 27 тисяч складають надбавки та премії. За аналогічною схемою нарахувань (надбавки та премії) перший заступник Ярослав Матвійчук отримав 36 тисяч гривень; заступник Андрій Гудим – 28 тисяч; секретар Іван Юхимюк – 32 тисячі; керуюча справами Ірина Лошенюк– майже 35 тисяч; керівники структурних підрозділів Наталія Куран – 22,0 тисячі, Наталія Лазар – майже 19 тисяч та  Володимир Атаманчук – 23 тисячі гривень.

У березні професійний штат ради та виконкому не отримав премії за високі досягнення, тому нарахування цього місяця виглядають наступним чином: міському голові Ігорю Пальонці нараховано майже 31 тисячу гривень; першому заступнику Ярославу Матвійчуку – майже 24 тисячі; секретарю Івану Юхимюку  22,0 тисячі; заступнику Андрію Гудиму19,1 тисяча; керуючій справами Ірині Лошенюк – 26,7 тисячі, керівникам структурних підрозділів:  Наталії   Куран – майже 15 тисячНаталії  Лазар – 12 тисяч  та Володимиру  Атаманчуку –  майже 16 тисяч.  

А щоб не було зайвих запитань у жителів громади, влада закинула живця: знесення радянських пам’ятників, перейменування вулиць.  Думайте, як свою вулицю назвати замість того, щоб спитати у влади, за рахунок кого вони отримують високі зарплати.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини