Як Борис Карпус розправився з неугодним керівником дачного масиву «Прикордонник»

27.12.2021 | Статті | перегляди:

До редакції «Володимир Медіа» звернувся Ігор Веселов – голова садівничого товариства масиву «Прикордонник», що за межами Нововолинська. Суть звернення: вкотре за рішенням, на його думку, нелегітимного правління, його позбавили управлінських повноважень.

До слова, це вже не перше втручання в роботу товариства зацікавлених людей, які завершувалися судами та поновленням на обраній посаді. Здавалося б, звичайний дачний кооператив із  3086 ділянками, власниками яких виступає 2,5 тисячі осіб, де вистачає проблем: комунікації, членські внески, договори та вчасний розрахунок за електроенергію. Однак насправді таки інтерес є. І не в кого-небудь, а у нинішньої влади на чолі з головою Нововолинська Борисом Карпусем.

Чвари розпочалися ще у  2015 році. З наклепів, різноманітних невмотивованих звинувачень у бездіяльності голови правління Ігоря Веселова. Зважаючи на завершення терміну обрання, Ігор Володимирович написав заяву про складання повноважень. На його місце прийшов інший голова, обрано правління, зареєстровано статут товариства, в якому зазначено, що під час обрання голови потрібно не менше 1250 голосів. 

Три роки підряд щороку обиралися нові голови правління товариства, жоден з яких не добував до завершення терміну. У 2018 році, не витримавши внутрішні кадрові розбірки, члени кооперативу знову на зборах обрали Веселова в.о. голови дачного масиву. Автоматично обрали нове правління та ревкомісію. І знову почалися суди.

За три роки чвар та судів з «Прикордонника» зникли усі установчі та бухгалтерські документи, оргтехніка, яку, за словами Веселова, вивіз з офісного приміщення особисто Борис Карпус. Хто його в цьому уповноважив – досі невідомо.

І вкотре розпочалася за новим сценарієм запекла ворожнеча між самими членами дачного масиву, які розділилися на два табори. Кожна сторона вважала легітимним  правління опозиціонерів. Проте з часом все вщухло і  Ігор Веселов приступив до виконання своїх безпосередніх обов’язків. Вирішував господарські питання, виплачував заробітну плату найманим працівникам, яких в штаті нараховується чотири чоловіки. У ході наведення порядку доводилося за борги вилучати дачні ділянки, від’єднувати від мереж, затверджувати на зборах нові членські внески, що вчергове зіграло не на руку керівнику дачного масиву. Вкотре зорганізувалося коло невдоволених та ображених.

У цьому році, на противагу минулому, один з членів кооперативу – працівник прикордонної служби, маючи у власності п’ять земельних ділянок, великий дачний будинок з усіма зручностями та басейном, відмовився платити членські внески і за використані енергоносії. Відмовився укласти новий договір. Неодноразово про це йому нагадував, оскільки сума набігла в декілька десятків тисяч гривень. Після чергового попередження довелося від’єднати його дачу від електропостачання. Однак таких як він назбиралося безліч. Звернулися невдоволені до Нововолинського міського голови Бориса Карпуса. Минулого тижня мене попередили, що відбудуться збори правління. Якого – невідомо. Збори відбулися у міськвиконкомі під головуванням Бориса Карпуса. Право голосу мали лише члени нелегітимного правління 2015 року в межах 10 осіб. Рішення прийняли одноголосне: за систематичне невиконання статуту висловили мені недовіру, зняли з посади голови. Натомість головою дачного масиву СТМ «Прикордонник» обрали  Вікторію Дубинець, дружину прикордонника, котрий заборгував масиву порядком 30 тисяч гривень.

Ось таким чином влада Нововолинська розправилася з неугодним головою дачного масиву, у власності якого 123 гектари землі. Здавалося б, в чому весь сир-бор? Адже це самостійна організація, в діяльність якої владі якось некоректно вмішуватися та диктувати свої умови? І чому в цьому скандалі фігурує міський голова Борис Карпус, до слова член цього ж кооперативу? Виявляється все просто: ласий шмат землі під Нововолинськом, де можна розвернутися. І тільки завдяки своїм людям, які мовчатимуть та виконуватимуть вказівки з кабінету Карпуса.

Проте Ігор Веселов здаватися не збирається. Після отримання рішення нещодавніх зборів, звернеться до суду. Звісно, фінал історії ще далекий. Як і те, що в теперішніх умовах, коли Нововолинськ повністю під владою нардепа Ігоря Гузя з його одіозним помічником Андрієм Бокочем та ставлеником Борисом Карпусом, «воювати з вітряками» Веселову буде дуже важко.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини