Як на сесії Володимир-Волинської районної ради Андрія Бокоча з президії гнали…

26.12.2021 | Статті | перегляди:

Сесія Володимир-Волинської районної ради розпочалася з виступу депутата Ярослава Гиця, котрий запропонував дотримуватися Регламенту ради та привести до порядку склад президії. Справа в тім, що поряд з головою районної ради Віктором Хицем та головою РДА Юрієм Лобачем перебував Андрій Бокоч – обласний депутат, помічник народного депутата Ігоря Гузя.

Як наголосив Ярослав Григорович, в президії мають право перебувати голова районної ради, голова РДА та секретар сесії. І наявність Андрія Бокоча суперечить нормам Регламенту роботи ради. Поряд з тим, пан Гиць наголосив на тому, що Андрій Бокоч перевищує свої службові обов’язки, вказуючи на те, які рішення приймати, а які – ігнорувати.

На фото: президія Володимир-Волинської районної ради, 23.12.2021р.

«Нам тут смотрящих не треба», – прозвучала репліка із залу.

 Пропозицію депутата підтримала більшість з присутніх районних обранців, однак голова ради Віктор Хиць, обраний за списком партії «За майбутнє», вирішив знівелювати ситуацію в сесійній залі, запропонувавши спершу внести зміни до регламенту. Після чого склад президії формувати винятково згідно цього документу.  

На фото: політичні соратники Андрій Бокоч та Віктор Хиць, Володимир-Волинська РДА |Facebook|Офіційна сторінка депутата Волинської обласної ради – Андрія Бокоча, 24.11.2021р.

Напруга в залі набирала обертів. І допоки депутати вирішували склад президії, Андрій Бокоч з місця не зрушився. Тим самим дав зрозуміти, що «контролюючим» чи «хазяїном ситуації» він залишається й надалі. При цьому у сесійній залі був присутнім ще один обласний депутат від «Європейської солідарності» Віктор Дудечко, котрий не претендував на місце у президії. Навіть після того, як голова райради Віктор Хиць запропонував зайняти там місце.

«Мені й тут комфортно», – відповів обласний обранець.

А ось Андрій Бокоч залишився у президії всупереч зауваженням депутатів районної ради. На нього не діють ні документи, ні регламенти, ні нищівна відкрита критика.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини