Як Володимир-Волинський міський голова Пальонка та його команда бере участь в політичних акціях Гузя за кошти громади

07.10.2021 | Статті | перегляди:

До редакції «Володимир Медіа» надійшов лист від місцевого жителя про те, як в робочий час керівництво Володимир-Волинської міської ради та працівники її виконавчого комітету висиджують на різноманітних форумах, організованих під егідою народного депутата Ігоря Гузя.

Як зазначив дописувач, «посадовці цілою гурбою в робочий час дозволяють собі відвідувати політичні акції, які проводить Ігор Гузь. Пишаються цим і ницо брешуть про цілі свого візиту. За це з наших з вами кишень ми їм платимо зарплату і чималу»

23 липня, як зазначається у зверненні в редакцію, (підтверджено відповіддю за підписом міського голови Ігоря Пальонки від 26.08 №1785/1.58/2-21), посадові особи міста: голова ради – Ігор Пальонка, його заступники – Ярослав Матвійчук та Любов Саць, керуюча справами виконкому – Ірина Лошенюк та працівники міськвиконкому: начальник відділу зв’язків з громадськістю – Тетяна Дьоміна, директор центру соціальних служб доля сім’ї,  дітей та молоді Вікторія Юхимюк на запрошення Жіночого руху «За майбутнє» та ГО «Агенції регіонального розвитку «Прибужжя» брали участь у форумі «з метою обговорення питання розвитку жіночого руху  на Волині  та розроблення ними законопроектів та проектів рішень, в основу яких лягли реальні потреби людей з різних регіонів».

Яким чином жіноцтво «За майбутнє» впливатиме на законотворчість, що робитиме для того аби покращити життя та достаток жінок Волині, – питання відкрите. І в принципі – прогнозоване. Політичний проект «За майбутнє» поступово втрачає позиції і йому за певний час взагалі буде начхати на життя жінок і до їх руху. Це проекти одного дня, які створюються для політичного піару та тримання у вуздечці тих, кого вони привели у владу на місцях. Таким чином народний депутат Ігор Гузь збирає своїх ставлеників, підводить підсумки сумнівного на даний час рейтингу та нарізає нові завдання.

За день «кропіткої законотворчої діяльності та озвучення ідейних ініціатив» вищезгадані посадові особи отримали заробітну плату. Про це не заперечує сам голова Володимир-Волинської міської ради Ігор Пальонка у відповіді від 01.09 за № 1830/1.58/2-21 автору листа до редакції. 

З інформації стало відомо, що за 23 липня голові Володимир-Волинської міської ради Ігорю Пальонці нараховано — 1933,33 грн. зарплати. Його першому заступнику Ярославу Матвійчуку – 1919,88 грн, керуючому справами Ірині Лошенюк – 1816,74 грн, начальнику відділу зв’язків з громадськістю  Тетяні Дьоміній – 769,47, директору центру соціальних служб доля сім’ї,  дітей та молоді Вікторії Юхимюк876,10 грн. Заступник міського голови Любов Саць в цей час перебувала у відпустці.  

Це лише заробітна плата. А є ще таке поняття як відрядні кошти, в які входять добові та витрати на транспорт. Вони не додаються до заробітної плати, не оподатковуються та виплачуються за окремими відомостями.

Ось таким чином нардеп організовує політичні шоу з далекоглядною метою під різноманітними вивісками та лозунгами. То ГО «Агенція регіонального розвитку «Прибужжя» в робочий час підводить сумнівні підсумки рейтингу влади, її політичних лідерів, де присутні ЗМІ, прихильні та подекуди на бюджеті  влади.  То Жіночий рух «За майбутнє» вирішив вчергове  довести свою «значимість» в суспільстві. За рахунок бюджету громад.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини