Понеділок, 29 листопада 2021, 11:23

За відсоток вакцинованих громадам виділятимуть мільйони

16.08.2021 | Новини, Статті | перегляди:

10 серпня, відбулася нарада з питань вакцинації, про що зазначено на сайті Володимир-Волинської міської ради Міський голова Ігор Пальонка узяв участь у відеоселекторі ОДА з питань вакцинації

Як зазначено, добова кількість щеплених є низькою. При добовій нормі 100-150 осіб вакцинується вдесятеро менше. Поряд з тим наголошено, якщо у кожного сімейного лікаря буде менше 80 відсотків вакцинованих від кількості декларантів, НСЗУ припинятиме виплачувати кошти. А це, відповідно, призведе до недостатнього фінансування первинної ланки медицини. Автоматично, заробітної плати.  

Офіс Президента оголосив конкурс серед громад на найбільшу кількість провакцинованого населення. Триватиме конкурс з 10 серпня по 15 вересня цього року. У кожній області будуть визначені переможці серед громад, де двома дозами вакцини щепилось понад 50 відсотків населення. Те, що донедавна так вперто замовчували чиновники, віднині відкрито заохочуватиметься мільйонами.  

За перше місце держава виділить на розвиток громади 15 мільйонів гривень, за друге місце передбачено 10 мільйонів, а за третє – п’ять мільйонів гривень.     

Яке місце посяде Володимир-Волинський – залежатиме від волі його жителів. І хоча Міський голова Ігор Пальонка вакцинувався від COVID-19,  відсоток охочих володимирчан добровільно зробити щеплення є низьким. Тому, варто очікувати певний завуальований тиск не лише на бюджетників, а й підприємців та керівників організацій і установ.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини