За виконання доручень Пальонки +50%, або від чого ще залежить премія керівників комунальних підприємств Володимира-Волинського

19.12.2021 | Статті | перегляди:

На нещодавньому засіданні виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради прийнято рішення №444 Про затвердження Положення про оплату праці керівників підприємств, що належать до комунальної власності міської територіальної громади

 У рішенні вказано, що розмір посадового окладу керівника підприємства, що належить до комунальної власності міської територіальної громади, визначається залежно від середньооблікової чисельності працівників у еквіваленті повної зайнятості за рік, у кратності до мінімального посадового окладу (ставки) працівника основної професії. Розрахунків посадових окладів керівників у рішенні виконавчого комітету не оприлюднено. Це й не дивно, адже це таємниця за сімома замками. Подано лише форми та коефіцієнти кратності, залежно від штатної чисельності від 5 (2,5) до 500 (9) осіб.

Окремо варто звернути увагу на преміювання керівників комунальних підприємств, яке залежить від дотримання основних умов преміювання. І коли вони виконуватимуться, керівнику може нараховуватися премія за квартал – у розмірі до 100 відсотків посадового окладу керівника.

Досить цікавими є звіти про виконання диференційованих показників преміювання  керівника комунального підприємства.

За збільшення обсягу виконання робіт та надання послуг у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, не менше ніж на 1%, за збільшення прибутку у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, не менше ніж на 5%, за своєчасну сплату податків, зборів та інших обов’язкових платежів, за зменшення дебіторської заборгованості, не менше ніж на 5% та за зменшення кредиторської заборгованості, не менше ніж на 5% міський голова Ігор Пальонка вділятиме лише по 10 % премії, а де й по 5. За відсутність скарг на дії або бездіяльність працівників очільників місцевої медицини додатково преміюватимуть в розмірі 30%.

А ось за своєчасне та якісне виконання доручень міського голови та його заступників аж цілих 50, медичним керівникам – 40, лише чомусь керівнику КП «Містопроекту» – 25%.

Нонсенс. Не за нарощування виробництва та отримання прибутків, не за кількість наданих послуг та якісне обслуговування, а половина премії залежатиме від належного виконання доручень міського голови Ігоря Пальонки та його заступників? Це як розуміти? Виконав доручення – і ти вже маєш премію?  

Складається враження, що міський голова Ігор Пальонка або не розуміє за яких умов надаються премії, або  таким чином хоче з керівників зробити слухняних підлеглих, які  беззаперечно виконуватимуть його доручення.

До диференційованих показників преміювання керівника комунального підприємства відноситься такий показник як прибуток. А як же тоді пан Пальонка преміюватиме керівника збиткового підприємства КП Володимир-Волинське теплоенерго Сергія Кобу? Невже лише за виконання власних доручень?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини