«Збудовано за твої податки», а не за соцеконом Гузя

11.11.2021 | Статті | перегляди:

Нещодавно на трьох «єврозупинках» в селі Ворчин та П’ятидні, вздовж капітально відремонтованої дороги державного значення Устилуг-Луцьк-Рівне, наклеєно наліпки з табличкою «Збудовано за твої податки». Подібне ноу-хау на території Володимир-Волинської громади спостерігається вперше.   

 Виявляється, в державі створено НВ  – український новинний проект, завдання якого щоразу нагадувати людям, що будь-які проекти – від лавочки у сквері до дороги державного значення – не подарунки від влади, а зроблені винятково за кошти народу. 

Українцям запропонували боротися з популізмом чиновників наліпками. Проект “Ціна держави” розробив наліпки, щоб ними можна було доповнювати рекламу кандидатів у депутати, чиновників і т.д., в якій вони розповідають про свою “щедрість” або про те, що вони “побудували”.

Фото: Facebook | Наліпки про податки

Місяць тому було зареєстровано петицію https://bit.ly/39GI9IV)!, якою хочуть зобов’язати органи державної влади та органи місцевого самоуправління на усіх інформаційних матеріалах про використання бюджетних коштів в обов’язковому порядку вказувати фразу “за кошти платників податків” відповідно до контексту. Розмір даного напису повинен бути не менше 25% площі інформаційного матеріалу.

Якщо народ її підтримає, можливо рідше народний депутат Ігор Гузь на будівельних майданчиках  виставлятиме відеозвернення з пальцем догори до виборців, акцентуючи увагу винятково на своїх досягненнях в плані надходження коштів з державного бюджету. Подібні ролики у Володимирі-Волинському знімалися на стадіоні «Олімп», у сквері «Небесної Сотні», біля нечищеної Риловиці, на міжнародній трасі до польського кордону, до ремонту якої Ігор Гузь не мав жодного відношення.

Можливо досить дурити народ великим будівництвом, проектами та перспективами? І досить дякувати чиновникам за те, що вони щоденно зобов’язані робити за платню, яка в 10-15 разів перевищує місячну пенсію.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини