Володимир Дячук: “Місту потрібен новий подих, нові ідеї та напрямки”

04.08.2020 | Інтерв'ю

Переглядів: 45

  Початок передвиборчої кампанії у Володимирі-Волинському відкриває нові обличчя містян, які прагнуть йти в політику та змінювати місто.

     Серед таких – 38-річний директор ПрАТ «Володимир-Волинське АТП-10707» Володимир ДЯЧУК.  Молодий, енергійний та перспективний менеджер-управлінець з двома вищими освітами: юридичною та фінансовою.

З 2014 року Володимир Петрович стає керівником вищезгаданого підприємства. За період управління конкуренція диктувала свої закони виживання, але він показав себе, як ефективний керівник. Оптимізував роботу підприємства АТП таким чином, щоб  воно приносило прибутки. Однак значна конкуренція між приватними перевізниками, неузгодженість законодавства щодо пільгових перевезень пасажирів щоразу змушує молодого керівника шукати нові критерії та шляхи виходу з патових ситуацій. Завдяки виваженому підходу вдалося зберегти колектив і автопарк у період пандемії та оголошеного карантину.

У 2019 році мешканці багатоповерхівки доручили Володимиру Дячуку керівництво ОСББ «Затишний дім». Він навів лад з прибиранням, освітленням підїздів та благоустроєм підвальних приміщень. Організував заміну вікон та вхідних дверей у під’їздах багатоповерхівки. ОСББ взяло участь у Програмі фонду енергоефективності «Енергодім» та сподівається за рахунок співфінансування замінити дах, встановити індивідуальний  тепловий пункт та теплоізолювати зовнішні стіни будинку.

Володимир Дячук змагатиметься з опонентами  за депутатське крісло у команді однодумців під гаслом «Змінимо Володимир разом». Адже міська рада давно потребує нових облич, ідей, підходів та бачення розвитку міста.

«ВолодимирМедіа» поспілкувалося з кандидатом у депутати та поцікавилося, як вдається керувати великим підприємством, про проблеми сьогодення та на які саме напрямки необхідно звернути особливу увагу для того, щоб місто набуло нового життя 

Не встиг вникнути у справи підприємства як розпочалася на Сході війна. Стрибок долара, відповідно цін на паливо-мастильні матеріали, запасні частини. Щоб якось втриматися на плаву, потрібно було переглядати тарифи на перевезення. Проте їх на той час встановлювала влада, яка не погодилася на такий крок. Згодом держава перестала субсидіювати, районні бюджети не розробили механізму відшкодування. А тим часом  навантаження на підприємство зростало. Ми й донині перевозимо усіх пільговиків, перелік яких щоразу зростає. До цих проблем додалася конкуренція між приватними перевізниками, що змусило скоротити маршрути та залишити рентабельні. Утримання бази та території автотранспортного підприємства в належному стані вимагає неабияких коштів.

– Після кожних виборів ми сподіваємося на краще. А саме, що прийде нова влада й відразу зникне корупція, депутати винятково дбатимуть про інтереси громади. Але щоразу чомусь все відбувається навпаки. Зі свого життєвого та практичного досвіду переконаний, що не так воно має бути. Ми живемо та працюємо у Володимирі. сплачуємо податки, а змін не відчуваємо. Наприклад, під час карантину ні міська, ні районна, ні обласна влада не посприяла, щоб роз’яснити «як» отримати від держави компенсацію по заробітній платі, адже була пряма заборона пасажирських перевезень. Багато хто, у тому числі і я, повідправляв підлеглих у відпустки, більшість за власний рахунок.  За ці чотири місяці так само ніхто не запитав, як живе підприємство, як виживають його працівники. Хоча перед оголошенням карантину щодня давали вказівки під розпис про припинення пасажирських перевезень. Зупинити легко, а ось увійти у звичне русло проблематично.

Мене запитують, чому я вирішив йти в депутати міської ради? Все просто. Прийшов час змін. За своє життя багато чого навчився, почерпнув чимало досвіду, щось відсіяв і залишив тільки те, що може принести користь громаді. Людина повинна жити не лише для себе, а й для оточуючих.

У політиці я нова людина, і розумію,що потрібно рухатися уперед. Перш за все змінити відношення до підприємств та підприємців. Для цього потрібно перейняти європейські стандарти розвитку і діяльності бізнесу. Простіше кажучи, не заважати працювати, а підтримувати. Людина, будь то найманий працівник, чи керівник, або ж, власник бізнесу повинен чітко знати  свої права та обов’язки. А не слідкувати за щоденними змінами в законодавстві, чи залежати від чиїхось вказівок. 

У Володимирі, як на мене, у першу чергу потрібно згуртувати навколо себе людей та переконати їх стати господарями. Якщо ти зумієш навести лад біля свого будинку, ти будеш прагнути навести лад у місті, країні, нести повну відповідальність за усі процеси, що відбуваються. А покликання депутатів –  представляти інтереси громади, і від її імені та для її користі приймати рішення. 

Ми багато чули про зміни у парку Слав’янському, проте й далі крім доріжок та скульптур нічого немає. Довгий час  точаться розмови про переведення житлового фонду на індивідуальне опалення. Декілька років тривають дебати про реконструкцію площі та встановлення фонтану. Є у нас прекрасний стадіон, новий спортивний комплекс, на базі яких можна проводити турніри та змагання. Однак це все не розвивається. 

Місту потрібен новий подих, нові ідеї та напрямки. Ресурсу для цього вистачає. І потрібно працювати так, щоб не ми кудись їхали, а до нас приїжджали за досвідом.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини