Понеділок, 25 травня 2020, 01:40

20 мільйонів на боротьбу з коронавірусом надасть Ігор Палиця

18.03.2020 | Новини | перегляди:

Народний депутат від Луцька Ігор Палиця закликав Луцьку міську та Волинську обласну влади зупинити поточні видатки з бюджетів. Про це він заявив під час наради щодо боротьби з коронавірусом, яка відбулася у приміщенні Волинської облради за участі нардепів, влади міста, області та медиків сьогодні, 18 березня. Інформує Під прицілом.

“Потрібно припиняли поточні видатки коштів, такі як – ремонти доріг, дворів і тому подібне, а усі кошти – вводити у резервний фонд і виділяти їх на усі потреби по боротьбі з коронавірусом”, – наголосив Ігор Палиця.

«60 мільйонів в обласному бюджеті можна знайти і 30-40 в луцькому міському. Всі ремонти зупиняємо, ніякого ремонту проспекту Волі цього року, – наголосив Ігор Палиця. –  Максимально, не для піару, зверніться до всіх великих бізнес-структур, аграріїв, підприємців, якимось чином до контрабандистів, поліції, прокуратури – хай всі долучаться, хто  має гроші.   Сьогодні час всім  разом рятувати область».

Крім того, нардеп закликав перевести усі депутатські гроші у резервний фонд. Усе це потрібно зробити до понеділка, аби з початку наступного тижня уже розпочати їх виділення на нагальні потреби, зокрема, закупівлю обладнання, спецодягу, облаштування обласної лікарні і тому подібне.

Потрібно віднайти мінімум 60 мільйонів гривень у міському бюджеті та 50 в обласному. 20 мільйонів особисто дасть нардеп з Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”.

Також, як зазначив голова ОДА Юрій Погуляйко, була проведена нарада з бізнесменами, які виділили лише два мільйони. Проте Ігор Палиця зазначив, що потрібно ще раз звертатися до усіх, в тому числі й бізнесменів, аби ті виділяли максимум коштів на боротьбу з вірусом.

Також, депутат закликав відкрити рахунок для Волинської обласної лікарні, куди всі охочі зможуть перерахувати кошти на нагальні потреби стосовно боротьби з коронавірусом.

Крім того, на нараді наголосили на тому, аби перекрити усі в’їзди та виїзди, як в обласному, так і по районних центрах, аби виключити загрозу поширення епідемії. 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини