Активісти пропонують долучитися до добровільної ініціативи “Ми поруч”

19.03.2020 | Новини | перегляди:

Група активістів вирішила об’єднатися й допомогти незахищеній верстві населення у цей непростий час, пов’язаний із захворюванням на коронарвірус. ГО “Реверс”, ВПЦ “3 полк” та СК “ГРІМ” записали відеозвернення, у якому запропонували свою допомогу літнім людям або тим, хто не має можливості вийти з дому. Варто зазначити, за статистикою, саме люди похилого віку найвразливіші до вірусу.

Активісти пропонують максимально об’єднати зусилля заради безпеки жителів міста й долучитися до добровільної ініціативи “Ми поруч”, міській владі, соціальним службам та усім небайдужим. Вони розраховують на активну підтримку і дієві поради, адже в таких умовах реалізувати такий соціальній проєкт дуже важко, однак коли усім об’єднатися, це дасть результат.

Наразі пропонуються безкоштовні послуги доставки. Людина, яка не може самостійно вийти з дому, або літні особи, які, як попередньо зазначалося, є найбільш вразливими до хвороби, і яким рекомендується не відвідувати заклади, де є скупчення людей, можуть зателефонувати за номером телефону 0633269910 і замовити продукти, ліки та інші засоби гігієни. Оплата згідно пред’явленого чеку.

Активісти звертаються з проханням розповсюдити інформацію, оскільки серед людей старшого віку є дуже мало тих, хто користується ФБ. Номер телефону: 0633269910, разом спробуємо допомогти.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини