Асфальт “по-блату” або як у Суходолах асфальтують вулиці

14.09.2020 | Новини | перегляди:

У попередніх публікаціях «Володимир Медіа» акцентувало увагу на благоустрою сіл Зарічанської ОТГ, зокрема незадовільного стану вулиць та доріг. І коли депутати Зарічанської ОТГ, що представляють села, звертаються з запитами щодо їх ремонту,  голова ОТГ, а нині кандидат на посаду Володимир-Волинського міського голови Ігор Пальонка пояснює, що в бюджеті не вистачає коштів. Адже асфальтування доріг та їх освітлення коштує мільйони. Так і є.

Натомість на асфальтування частини вулиці, яка веде до церкви та лише однієї хати Ігор Пальонка гроші у Суходолах знайшов. Як стверджують суходільці, асфальт та нове освітлення провели до будинку…. вотчини дружини першого заступника Володимир-Волинського міського голови Ярослава Матвійчука, який ніби-то готують на продаж. Заодно заасфальтували подвір’я поблизу храму. Далі за  хатою асфальт закінчився. 

Автоматично виникає запитання: за яким принципом відбулося асфальтування та освітлення вулиці по обидві сторони якої немає ні будинку, ні натяку на будівництво? За підкилимною домовленістю з Матвійчуком,  котрий спільно в команді народного депутата Ігоря Гузя «За майбутнє» змагатиметься за депутатство?

А ось мешканці вулиць Кожедуба, 20 Липня та Лобачевського, що практично в  центрі Володимира-Волинського, шкодують, що поруч з ними  не проживають родичі Ярослава Матвійчука. Неодноразово «Володимир Медіа» описувало проблему вулиць міста, зокрема в публікації  Чи відповідають вулиці Володимира своїм назвам?, однак міське чиновництво на ці проблеми закриває очі. Своя сорочка ближче до тіла….

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини