Бойовики погодилися звільнити чотирьох полонених, серед яких боєць 14 ОМБр

27.06.2019 | Без категорії | перегляди:

Ватажки так званих “ДНР” і “ЛНР” Денис Пушилін і Леонід Пасічник погодилися звільнити чотирьох заручників – по двоє з Донецька і Луганська. Це буде не обмін, а одностороннє  звільнення. Громадян України передадуть Віктору Медведчуку. Одним із тих, кого звільнять, – старший солдат 14-ї окремої механізованої бригади з Володимира-Волинського Яків Веремєйчик, родом з Волині, з села Гірка Полонка. Йдеться на сайті ФОКУС.

У полон до представників незаконних озброєних  формувань Веремєйчик потрапив недалеко від Первомайска Луганської області в ніч з 25 на 26 травня 2018 разом з побратимом Юрієм Евтушком.
Обставини потрапляння – невідомі. За інформацією”Медийної ініціативи з прав людини”, кілька місяців тому дружина полоненого Олена розповідала: “У військовій частині говорять: коли повернуться, самі розкажуть”. Напередодні зникнення Веремейчик і Евтушок перестали виходити на зв’язок. Через три місяці, в серпні 2018 року, Веремейчик подзвонив дружині, запитував дані паспорта, щоб можна було здійснити обмін.

Ватажки так званих “ДНР” і “ЛНР” Денис Пушилін і Леонід Пасічник погодилися звільнити чотирьох заручників – по двоє з Донецька і Луганська. Це буде не обмін, а одностороннє  звільнення. Громадян України передадуть Віктору Медведчуку.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини