Бруківку по вулиці Незалежності перекладають через порушення технології

05.01.2021 | Новини

Переглядів: 4

Бруківку по вулиці Незалежності перекладуть через порушення технологій вкладання. Таке рішення було прийнято міським головою після того, як активні громадяни виявили певні порушення, і, як згодом виявилося, є невідповідність у ПКД.

Після інспектування представниками влади на чолі з Ігорем Пальонкою було висловено підряднику ряд зауважень.

“Бруківка була вкладена з порушенням технології, оскільки вкладалася без цементу. Ми змусимо все переробити, бо у подальшому відчуватимемо незручності, коли ходитимемо по ній. У ПКД прописано, що вона має вкладатися на суміш відсіву з цементу, як це робиться у всьому світі. Не розумію, для чого вони так вчинили?”, – зауважив міський голова на брифінгу із представниками ЗМІ.

Порушення у вкладанні помітив місцевий активіст Тарас Сватко, який про це написав у себе на сторінці.

“Цікаво спостерігати за процесом вкладання бруківки на багатомільйонній вулиці Незалежності.
Незважаючи на всі стандарти, бруківку вкладають без цементу.
Робітники говорять, що якщо додати цемент, то бруківка буде лежати роками, а вони будуть без роботи. А так, найближчим часом можна буде провести ремонт вулиці Незалежності”, – йдеться у дописі.

Цікаво, чому до цього вся бруківка у місті вкладалася без цементу? А в деяких місцях по кілька разів перекладалася, на що виділялися чималі кошти. Невже попередня влада не знала про технології? Чи знала, і продовжувала нехтувати ними? Тому по усьому місту вона “хитається”, а в деяких місцях розвалюється.

Фото Тараса Сватка.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини