Через заборгованість містян перед Володимир-Волинський водоканалом місто ризикує залишитися без водопостачання

06.07.2021 | Новини | перегляди:

   4 мільйони сто тисяч гривень боргують споживачі послуг водоканалу, що призвело до боргу перед енергетиками. В результаті виникала висока ймовірність припинення постачання електроенергії. У свою чергу, це може призвести до відключення води по усьому місту. Постраждають не лише боржники, а й  люди, які справно платять за послуги.

  Щоб до цього не дійшло, водоканал закликає усіх, хто має борги: терміново сплатити за рахунками і не допустити відключення електропостачання. В іншому випадку буде змушений вдатися до радикальних заходів (відключення водопостачання та каналізації методом тампування). Не можуть добросовісні споживачі страждати через тих, хто свідомо не хоче платити за послуги, при тому продовжує користуватися ними.

 Найбільший борг одного з абонентів – понад 50 тисяч гривень. Суми інших злісних боржників коливаються від 3-х до 30-ти тисяч. Серед них, здебільшого, ті, які не платять роками.

  Серед загальної кількості боржників є цілком заможні люди. Натомість пенсіонери, люди з середнім достатком, незважаючи на помірні доходи, сплачують за воду у повному обсязі.

  Стабільна робота підприємства та безперебійне постачання залежить від кожного з нас. Не повинні користуватися послугами водоканалу одні люди за рахунок інших. Підприємство завжди готове йти на поступки та укласти угоду на реструктруктуризацію боргу, адже ситуації у людей бувають різними. На жаль, боржники не поспішають цього робити, натомість продовжують не платити.

  Головним завданням Володимир-Волинського УВКГ є недопущення збоїв у водопостачанні міста. Для його виконання вкрай необхідне погашення боргів споживачами.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини