Через зниження температури у класах школи Володимира-Волинського переходять на дистанційне навчання

22.04.2021 | Новини | перегляди:


З 26-го квітня і до 4-го травня включно школи Володимир-Волинської громади переходять на дистанційне навчання. Таке рішення прийняли через прогнозоване зниження температури і відповідно, через завершення опалювального сезону – зниження температурного режиму у класах.

Інформацію БУГу підтвердив начальник міського управління освіти В’ячеслав Петрук. За його словами, директори шкіл видадуть необхідні розпорядження.

Наразі у класах температура становить 15 і більше градусів. Проте метеорологи обіцяють похолодання, тому в класах буде холодніше. Подібне рішення, як зазначають, дасть також можливість знизити рівень захворюваності серед школярів.

Варто зазначити, діти й так через ситуацію з коронавірусом ось уже другий рік змушені перивати начання й переходити на дистанційне. Але відсутність опалення у школах не повинно впливати на навчальний процес. І це питання вирішується на рівні місцевої влади, яка зобов’язана його вирішити, але не шляхом закриття шкіл. У бюджеті є мільйони на створення комунальних закладів, на облаштування майданчиків, на заробітну плату чиновникам, але чомусь не має коштів на опалення навчальних закладів, щоб діти не переривали навчання.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини