Понеділок, 21 червня 2021, 18:05

Черговий крок до одужання восьмирічної Міланки вартістю у 2,5 тисячі доларів

05.06.2021 | Новини | перегляди:

Восьмирічній Мілані Грушевській потрібні кошти на лікування. Видання вже писало про маленьку дівчинку, яка попри важкий діагноз, уперто бореться з хворобою, і вже досягла чималих результатів.

Нагадаємо: володимирчанка Мілана народилася вагою у 900 грамів. З народження дівчинці поставили важкий діагноз – гідроцефалія. Здебільшого, діти з таким захворюванням, назавжди залишаються недієздатними. Проте, ця крихітка стала  виключенням завдяки наполегливості мами – Ольги Грушевської, яка ні на хвилину не опустила рук. Жінка докладає неабияких зусиль задля того, аби її донечка мала можливість жити повноцінним життям. Дівчинка вже перенесла операцію на очі у “Ахматдиті” , після чого мала ще дві: з шунтування мозку та на сухожилля. Сьогодні Мілана поволі ходить і розмовляє. І це величезне досягнення, зважаючи на її діагноз.

 За місяць дівчинці  потрібно робити чергову операцію по підрізанню сухожиль. Її проводитимуть лікарі у Луцьку, які приїздять в Україну двічі на рік. Вона вкрай необхідна для неї, щоб мати можливість впевнено ступати ніжками. Ольга розповідає, що таке оперативне втручання разом із реабілітацією дає позитивні результати, і вона не має права втрачати такий шанс.

  Та на це потрібні кошти, операція разом із реабілітаційними процедурами вартує 2,5 тисячі доларів. Для жінки, яка виховує одна двох діток, і намагається підробляти перукарем на дому, ця сума є захмарною. Тому знову змушена звертатися до небайдужих людей по допомогу. Ольга наперед вдячна кожному за підтримку та розуміння, і сподівається, що вдасться назбирати потрібну суму, щоб зробити ще один важливий крок до одужання Мілани.

 Рахунок Приватбанку: 4149 4991 3410 0120, Ольга Грушевська.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини