Черговий піар нардепа Ігоря Гузя та голосування депутатів за знищення історії міста

03.08.2020 | Новини | перегляди:

  31 липня відбулася чергова сесія міськради, на якій відбулося голосування “Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації” та “Про дозвіл на продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення”.

   У першому проєкті рішення йдеться про зміни цільового призначення земельної ділянки у підніжжя Валів з боку ПТУ. Як пише на своїй сторінці активіст Тарас Сватко . «Дана зміна цільового призначення сприяла б проведенню багатоповерхового будівництва впритик до Валів. А це і величезні земельні роботи по закладанню фундаменту в охоронній зоні (де такі роботи заборонені) і закриття собою Валів від людського ока.

Другий проєкт рішення передбачає продаж орендованої земельної ділянки комунальної власності на якій знаходиться ресторан “Пузата хата” (чи вже “Слов”янська хата”) сина міського голови Саганюка. Сам ресторан хоч і побудований з явними порушеннями, але на це ніхто не зважає вже багато років (здогадайтеся чому). Так само мною були виявлені порушення під час роботи цього ресторану, зокрема, зміна русла річки Смоча. Притягнули тоді до відповідальності не сина міського голови, а чомусь, директора КП “Полігон” Козичка».

    Далі на сторінці опубліковані прізвища депутатів, які, за словами Тараса Сватка, проголосували “за” ці проєкти рішень, таким чином сприяючи знищенню історії міста. Оскільки проєкти не отримали достатньої кількості голосів, а тому рішення по ним не прийнято. З незрозумілих підстав цих два проєкти рішень міський голова Саганюк переніс на розгляд наступної сесії.

  Дивним у цій історії є й те, що буквально за півгодини до початку сесії народний депутат Ігор Гузь опублікував відеозвернення, у якому закликав  депутатів Володимир-Волинської міськради  не підтримувати рішення щодо цільового призначення земельної ділянки, що знаходиться у підніжжя пам’ятки археології національного значення «Городище-Вали».

 Однак, напевно, не всі місцеві обранці переглянули це відео, оскільки саме прибічники Ігоря Гузя проголосували «ЗА» прийняття рішення. Тут черговий піар нардепа не вдався. Бо для кого було записано звернення, яке не підтримали навіть ті, на кого він немає жодного впливу. А ось депутати, які є підконтрольними йому, проігнорували його звернення. Можливо, гадали, що пройде “на авось” для Саганюка.

  Та оскільки проєкти рішень перенесені на наступну сесію, будемо спостерігати за тим, як голосуватимуть в черговий раз депутати. І чи допустять порушення законодавства та дадуть можливість «уходящему» меру вигризти чималий шмат землі у самісінькому центрі стародавнього Володимира,  а саме в охоронній зоні, що заборонено законом. І це при тому, що місто виборює право стати туристичним. Та про який туризм, а про також збереження пам’яток історії йдеться, коли саму історію Володимира знищують?! І робить це. передусім влада, яка мала б дбати про місто.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини