Черговий злочин від керівництва Володимир-Волинської міської ради, КП “Полігон” і ручного технагляду

18.02.2020 | Новини | перегляди:

“Черговий злочин від керівництва Володимир-Волинської міської ради, КП “Полігон” і ручного технагляду. Кошториси, акти виконаних робіт, проведені кошти через казначейство – все є, окрім реального виконання робіт. Про це на своїй сторінці написав Тарас Сватко. Йдеться про “асфальтування” чотирьох вулиць у районі Цегельного заводу, якого ніхто не бачив.

“Суцільні ями та калюжі, – це саме ті перешкоди, які доводиться щодня долати жителям вулиць Тургєнєва, Тичини, Мирного та провулку Соснового у Володимирі-Волинського. Ще у 2017 році на цих вулицях був прокладений асфальт, але люди про це навіть не здогадувались, оскільки було зроблено лише на папері”, – зазначає у відео громадський активіст. – Акти виконаних робіт підписано начальником управління ЖКГ Віктором Фіщуком, начальником КП “Полігон” Олександром Козичком та інженером технагляду в особі Володимира Грицая, якого постійно залучає Володимир-Волинська міська рада. На всіх документах поставлені печатки Державної казначейської служби. Тобто кошториси по вказаних чотирьом вулицям було проведено у повному обсязі. Мешканці вулиць, виявиши такі папери, обурилися та усі в один голос заявили, що жодних робіт не було виконано”.

“609 687, 00 грн. – це та сума коштів платників податків, що канула в Лету. Цілком наявні ознаки ч.4 ст. 191 КК України. Зігдно документів, мешканці чотирьох вулиць міста ходять по асфальту, а насправді – плавають в болоті. Надіюсь на миттєву та ефективну реакцію з боку депутатів міської та обласної ради, народного депутата (не просто звернення з висловленням стурбованості), правоохоронців, ЗМІ, та всіх свідомих громадян” – пише Тарас Сватко.

Нагадаємо: це питання не вперше порушувалось у соцмережах, однак влада ігнорувала скарги жителів вищевказаних вулиць. Окрім того, житель вулиці Тичини Ігор Матвійчук неодноразово звертався до міської ради. Максимум, що робили, – грейдерували. За словами чоловіка, це велика проблема. Адже такими дорогами ні пройти, ні проїхати.

Зрештою, таких вулиць у місті чимало. Люди втомилися вже писати, вимагати, навіть фільми знімають про них. А владі байдуже. Головне – на папері аби був ремонт. Чи не так?

Про ситуацію видання “ВолодимирМедіа” повідомляло у матеріалі “600 тисяч на ремонт вулиць селища Цегельного заводу, якого ніхто не бачив

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини