Чому на службовому транспорті Володимирської міської ради й досі немає трекерів?

27.09.2023 | Новини

Переглядів: 481

Тему нинішньої публікації підказали жителі громади: чому на службовому транспорті медицини, енергетичної компанії та інших підприємствах міста стоять трекери, а чиновництво Володимирської міської ради й надалі безконтрольно розсікає містом та далеко за його межами? Жодного контролю, жодного звіту та жодного покараного за використання службового транспорту у власних цілях.

Майже рік тому видання «Володимир Медіа» вже піднімало цю проблему, навіть зверталося до міського голови Ігоря Пальонки з цього приводу за коментарем. На той час очільник громади наголосив, що    для забезпечення контролю щодо цільового використання службового автотранспорту планувалося в 2022 році встановити трекери. Але у зв’язку із введенням воєнного стану придбати їх  немає можливості, так як Державна казначейська служба оплату проводить лише по захищених статтях.

Війна й надалі триває, містом та навколишніми селами шаленими темпами йдуть капітальні ремонти, на міському транспорті встановлено валідатори, а на службовому транспорті чиновництва міської ради й досі немає системи контролю за його використанням.

Що ж тоді виходить? Вбухувати сотні мільйонів у невідомі проекти, капітальні ремонти вулиць та сміттєвих майданчиків, службових вбиралень та кабінетів, дитячих майданчиків, огорожі стадіону, відеонагляди за покійниками під час війни казначейство дає добро, а ось на придбання трекерів – незахищена стаття витрат?

А чи може невигідно пану Пальонці та його компанії встановлювати контрольні прилади на службовий транспорт? Це ж клондайк, коли ти безконтрольно маєш право їздити куди хочеш, скільки хочеш та з ким хочеш. І при цьому не потрібно звітуватися перед громадою за списаний бензин чи дизпаливо, за намотані на спідометрі тисячі кілометрів по власних справах. То ж доколи ви дуритимете своїх виборців?    

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини