Чому оплата за опалення у січні виявилася вищою ніж у грудні. Відповідь “Теплоенерго”

13.02.2020 | Новини | перегляди:

Відповідь КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” на матеріал Володимирчани скаржаться на завищені суми у платіжках за тепло, у якому йшлося про завищені суми за тепло, надало роз’яснення на сторінці у Фейсбук.

” У будинках з тепловими лічильниками розрахунок плати за централізоване теплопостачання здійснюється відповідно до показань засобів обліку з врахуванням опалювальної площі квартири.

Нарахування оплати за тепло у січні 2020 року порівняно з груднем 2019 року є більшим по таких об’єктивних причинах, а саме:
1. Згідно з довідкою Волинського обласного центру з гідрометеорології середня температура зовнішнього повітря по місту Володимир-Волинський у грудні була +2,6 С, а у січні +1,2 С (тобто у січні температура була нижчою на 1,4 С).


2. У зв’язку з великою кількістю вихідних днів в кінці грудня 2019 року, передбачених КМУ, кількість розрахункового періоду, в січні 2020 року, яка враховувалась при нарахуванні оплати була більшою ніж у грудні 2019 року на 7 днів.

Тому нарахування плати теплопостачання за січень 2020 року вийшло більшим, ніж у грудні 2019 року, незважаючи на те, що підприємством був проведений перерахунок на теплоенергію на 15, 4%”.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини