Чи потрібні дорожні знаки на вулиці Незалежності, де розпочався ремонт?

03.06.2019 | Без категорії | перегляди:

На вулиці Незалежності розпочався ремонт дороги. Дорожники “повирізали прямокутники” різних розмірів і готуються до асфальтування. З одного боку – дуже добре, що влада подбала про те, що автівки їхатимуть по рівній дорозі, а не по вибоїнах. З іншого напрошується питання до дорожніх служб: чому ніде не видно знаків, які б попереджували про те, що на дорозі ведуться ремонтні роботи?

Про це виданню повідомив володимирчанин, котрий мав нагоду їхати цим відрізком дороги. Чоловік говорить, що якби відповідні дорожні знаки стояли на двох кінцях шляху, який ремонтується, чимало водіїв  мали б можливість об’їхати цей відрізок дороги. Бо досить незручно об’їжджати вибоїни, тим більше, коли тобі назустріч  рухається інший транспортний засіб.

До речі, знак “дорожні роботи”ставлять по наступним причинах: ремонт або очищення бордюрів, усунення чагарників і інших насаджень уздовж дороги, регулювання або ремонт світлофорів, нанесення розділових ліній на трасу, заміна або укладання асфальту та ремонт дорожніх ям.

 

 

 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини