Чи є “Епікур” епіцентром захворювання на COVID-19: 48 проти 92. Де інші хворі?

11.06.2020 | Новини | перегляди:

Вже тиждень Володимир-Волинський лихоманить. Тільки місто почало оживати, як знову змушене завмерти через ситуацію з коронавірусом на птахофабриці “Епікур”. Містяни розділилися на два табори: одні вважають це неправдою та пов’язують з політикою, інші вимагають закрити підприємство.

На сторінці Epikur з’явилася інформація, у якій йдеться про ситуацію із захворюванням та вжитими заходами.

” За три місяці пандемії декілька десятків наших співробітників захворіли на цю хворобу, але ми підтримали кожного. Завдяки цьому усі випадки пройшли у легкій формі, люди одужали й ще кілька одужують зараз.

Для нас здоров’я та безпека завжди була і буде головним пріоритетом, як для своєї продукції, так і команди. Та ми змогли пройти карантин без створення небезпеки для покупців та загрози зупинення виробництва.

Ми впорались завдяки злагодженим та системним діям. Ще на початку березня на Володимир-Волинській птахофабриці, було запроваджено особливий режим роботи та введені посилені міри бактеріальної безпеки для працівників всіх підрозділів. А саме:

 перевели частину співробітників на віддалену роботу, для решти працівників посилили заходи профілактики і контролю, відповідно до рекомендацій МОЗ;
 запровадили обов’язковий температурний скринінг;
 забезпечили співробітників засобами індивідуального захисту (маски, респіратори, антисептики, тощо);
 проводимо регулярні тести співробітників на COVID-19 в приватній лабораторії;
 організували для співробітників прийом лікаря вищої категорії;
 посилили частоту дезінфекції офісних приміщень та транспорту
 реалізуємо інші профілактичні заходи
.

Та всі ми вже розуміємо, швидкість й середовище розповсюдження вірусу. Після свят, відчувши перші симптоми захворювання, декілька наших співробітників звернулись до лікаря та в них діагностували COVID-19. Відповідно до внутрішніх протоколів реагування ми негайно вжили усі необхідні заходи, а контактних осіб відправили на самоізоляцію, з збереженням усіх соціальних гарантій у трудових відносинах. На жаль, згодом вірус діагностували вже у них. Стан усіх хворих стабільний та більшість лікується вдома.

«Володимир-Волинська птахофабрика» сертифікована за стандартом ISO 22000 та реалізує свою роботу відповідно до системи HACCP, що гарантує біобезпеку продукції на всіх етапах виробництва, навіть в звичайному режимі роботи. Крім того, відповідно до досліджень та заяви Європейського агентства з безпеки продуктів харчування (EFSA), інфекція коронавірусу не передається через їжу, тому вимиті та термічно оброблені належним чином продукти не несуть загрози”, – йдеться у дописі.  

  На офіційному сайті міста повідомляється про те, що станом на 10 червня у місті та районі зареєстровано 140 осіб випадків захворюваності на коронавірус. Найбільший спалах коронавірусу відслідковується на ПрАТ “Володимир-Волинська птахофабрика”, де зафіксовано Увага! 48 випадків COVID-19

Напрошується питання: а де ще майже сотня людей працює? Якось не складається 48 проти 92. В результаті, міський голова Петро Саганюк звернувся до заступника голови Волинської облдержадміністрації Тетяни Щербак з листом, у якому висловив прохання вжити заходів щодо локалізації поширення коронавірусу на території ПрАТ “Володимир-Волинська птахофабрика”, а таким чином і зменшення ризиків захворюваності містян.

Беручи до уваги останні публікації у ЗМІ, зокрема підконтрольних місцевій владі, які стосуються птахофабрики, напрошується висновок, що комусь дуже вигідно зупинити все підприємство. У той час, коли мери інших міст відстоюють свої міста, вступаючи у конфлікти з центральною владою, та роблять усе можливе, щоб жителі якомога швидше поверталися до повноцінного життя, міський голова Володимира-Волинського навпаки, намагається зупинити його. Тільки для чого? Місто й так не може похвалитися робочими місцями та інвестиціями. Представники малого бізнесу не всі витримали карантин. Деякі припинили діяльність. І тут 48 випадків проти майже сотні, це є найбільшим показником захворюваності на підприємстві? Щось не так у цій історії…

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини